2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اه شیدا واقعا روانیم کردی اینقد برات گریه کردم 

غصه مهرداد رونخور ک اگه با اونم ازدواج میکردی بازم اگه تقی به توقی میخورد میرفت بهت خیانت میکرد

بچسب ب زندگیت واز زندگیت لذت ببر

آخخخخههه چرا دخترایی مثل شما تو رفاه کامل ان ومامان بابا ب این گلی دارن میرن ازدواج میکنن خداااااا

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
اه شیدا واقعا روانیم کردی اینقد برات گریه کردم  غصه مهرداد رونخور ک اگه با اونم ازدواج میکردی ...

گل گفتی قربون دهنت.

والا من و بابام انقدر جنگ داشتیم ک من ازچاله دراومدم افتادم توچاه

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
اه شیدا واقعا روانیم کردی اینقد برات گریه کردم  غصه مهرداد رونخور ک اگه با اونم ازدواج میکردی ...

واقعا کاش به عقب برمیگستم و ازدواج نمیکردم. قربون چشمای نازت 😘

واقعا کاش به عقب برمیگستم و ازدواج نمیکردم. قربون چشمای نازت 😘

خدانکنه عزیزم ....ایشالا خوشبخت شی عزیزم

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
2714