2733
2734

نزدیک یه هفته اس یکی از اقوام نزدیک همسرم فوت کرده جوونم بود، تو این مدت زبونم لال به شدت ترس از دست دادن عزیزامو دارم شبا با تپش قلب میخوابم کابوس میبینم، مدام درحال دعا و صدقه دادنم اما آروم نمیشم. 

از طرف دیگه همه فامیلشون میگن خواب بد میبینیم بخدا قسم ترس داره دیوونم میکنه چیکار کنم آروم بشم، صدای زنگ گوشی شدیدا میترسوندم هرروز یکی میگه خواب بد دیدم خواهش میکنم برامون دعا کنید و اگه راهی میدونید که بلا و مشکلات رو ازمون دور کنه بهم بگین ممنونم

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا خدا نخواد برگی از درخت نمی افته.تفکر در این جمله ی کوتاه میتونه ب خوب شدن حالتون کمک کنه.حال دلتون همیشه خوش

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
2728
2738

همه از خداییم و به سوی خدا باز می گردیم..

بنابراین از طی این راه گریزی نیست...

هر تنی روزی سردی گور رو حس خواهد کرد پس به این فکر کنیم که توی فرصت های زندگی مهربونترین و بهترین باشیم

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙

آخرالزمانه،جوان مرگی زیاد شده،هممون میترسیم،هر لحظه ممکنه یه جوون از دنیا بره،قدیما مردم پیر میشدن مریض میشدن میمردن،اما الان آدم از یک دقیقه بعدش خبر نداره،سکته قلبی و مرگ حادثه ای زیاد شده، 90درصد مرگ ها شده تو سن جوانی و نو جوانی

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
تا خدا نخواد برگی از درخت نمی افته.تفکر در این جمله ی کوتاه میتونه ب خوب شدن حالتون کمک کنه.حال دلتو ...

میدونم اما درمقابل خواست خدا هم نمیشه مقاومت کرد آیت الکرسی میخونم دعا میکنم اما ترس دست از سرم برنمیداره اینقد همه میگن خواب بد دیدیم مثل دیوونه ها شدم

مرگ حقه اگه زیاد می‌ترسی یه گوسفند قربونی کن لباس سیاه نپوش عزا نگه ندار 

کلی نذر کردم، به خودم دلداری میدم که خوابای بقیه از ذهن آشفتشونه اما بازم اروم نمیشم

نگران نباش چیزی نیست ترس و استرس بدترت می کنه. صدقه بده هر روز. شبم موقه خواب ایة الکرسی بخون 

هرروز دارم صدقه میدم توروخدا دعا کنید برامون روزی صدبار آیت الکرسی میخونم

2706