2726
عنوان

کسایی ک در جریان تاپیک افتضاح ظهر من بودن بیاید.خیلی مهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 12833 بازدید | 127 پست
ولش کن بابا حالا انگار چکار کردی بچه رو بفرست پیشش تا بهش فشار بیاد بیاد سراغت محلشم نده جنایت که ...

خدا کنه کوتاه بیاد ب جنون رسیدم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اینقدر موضوع بزرگ نکن چرا اینجوری میکنی با خودت کاریه که شده

خدا کمکم کنه حل ش ه

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
خدا کنه کوتاه بیاد ب جنون رسیدم

صدسال سیاه محلش نده انگار رابطه خاصی با پسر خواهرش داشتی اینجور گرفته کتکت زده تازه اون باید معذرت خواهی کنه 

بگو اره اشتباه کردم ولی توضیحم دارم براش هیچ شکی هم به خودم ندارم اتفاقی هست که پیش اومده 

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
نت که قطعه چطور عکس داد بهت😐

وای دهنم سرویس شد چند بارمیپرسین گفتم بنداز با ام ام اس بفرست ک نشد

چی شد رفتی خونه خودت؟

نه هنوز

من جریان دعواتونو میدونم ولی نمیدونم الان در چه حالین 

گلم شما کار اشتباهی کردی پس حتما باید عذرخواهی کنی قشنگ به همسرت زنگ بزن باهاش صحبت کن عذر خواهی کن چیزی هم گفت جبهه نگیر چون مقصر صد در صدی تلفنتو جواب نداد پاشو برو خونتون اونجا باهاش حرف بزن .مطمئن باش هیچ وقت سر این ماجرا زندگیت نمیپاشه اما ایشون اعتمادش بهت ممکنه کم شه 

امیدوارم زود زود حل شه 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
نه هنوز

یه کم صبر کن بذار عصبانیت همسرتم فروکش کنه

ایشالا درست میشه برمیگردی سر خونه و زندگیت

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2706