2726
عنوان

کسایی ک در جریان تاپیک افتضاح ظهر من بودن بیاید.خیلی مهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 12833 بازدید | 127 پست

برو خونت.‌حتی اگه باز بهت توهین کرد بهش بگو حقمه. نفهمیدم و اشتباه کردم. فقط حماقت بود من بد نیستم و نبودم. 

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
من برام سواله چجوری نت نبود ک شما با پسرخواهر شوهرت پیام بدین بهم 🤔🤔

شاید sms داده

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بذار چند روز بگذره، اروم شه

واسع مادرت هم سربسته تعریف کن و بعد مادرتو بفرست جلو تا با شوهرت حرف بزنه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2728
الهام هستي؟ دارم بهت ميگم زنهايي رو ميشناسم كه به همسرشون خيانت هم ميكنن ولي زندگيشونو با كمك ...

هستم دارم گریه میکنم و از خدا گمک میخوام.واقعا اصلا نمیدونم چیکار کنم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
بذار چند روز بگذره، اروم شه واسع مادرت هم سربسته تعریف کن و بعد مادرتو بفرست جلو تا با شوهرت حرف بز ...

گفتم بهش.گفت فعلا صبر کن تا فردا

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
گفتم بهش.گفت فعلا صبر کن تا فردا

کامل گفتی یا سربسته؟

واکنش مامانت چی بود؟

کامل گفتی یا سربسته؟ واکنش مامانت چی بود؟

کامل مث طوری ک ب شما گفتم.هیچی خیلی ناراحت شد و سرزتش کرد در نهایت گفت وایسا درست میشه حالا نمیدونم

کامل مث طوری ک ب شما گفتم.هیچی خیلی ناراحت شد و سرزتش کرد در نهایت گفت وایسا درست میشه حالا نمیدونم

درست میشه عزیزم

همه چیز البته به اخلاق شوهرت بستگی داره

اخلاقش طوری هست که ببخشه و ندید بگیره بعد چند وقت؟

درست میشه عزیزم همه چیز البته به اخلاق شوهرت بستگی داره اخلاقش طوری هست که ببخشه و ندید بگیره بعد ...

تو ابن مورد اصلا نمیدونم

تو ابن مورد اصلا نمیدونم

برخوردش خیلی شدید بوده

نباید توقع داشته باشی یکی دو ماهه همه چیز حل بشه

زمان میبره باید اعتمادشو بدست بیاری

عزيزم خيلي متاسف شدم تاپيكاتو خوندم

ببين بزار چند روز بگذره

بدون اينكه كسي به شوهرت زنگ بزنه

بعد يه جوري كه خودت ميدوني برو باهاش حرف بزن

خيلي منطقي و بدون اينكه قلدر بازب دربياري يا بخواي زيادي خودتو خورد كني

بگو من حواسم پرت شد حين اون كارو نفهميدم چي نوشته

درمورد جاني و الكسيس هم اشتباه كردم منو ببخش من ادم با عفتي ام

نميدونم چي شد اونو نوشتم و ازين حرفا

سعي كن درستش كني و براش توضيح بدي

اشتباهتو بپذيري و بهش بفهموني ادامه ي زندگيتون مهمتر و بزرگتر از اشتباهه توئه

برات دعا ميكنم زود اشتي كنين

منو آذر صدا کنید😊
برخوردش خیلی شدید بوده نباید توقع داشته باشی یکی دو ماهه همه چیز حل بشه زمان میبره باید اعتمادشو ب ...

فقط راضی شه بپذیرم بعدشو بخدا حل میکنم

2706