2733
2734
عنوان

کدو حلوایی

| مشاهده متن کامل بحث + 46 بازدید | 34 پست
عسل رو حرارت خراب میشه خاصیتش میره

نه عزیزم این اصل برا طب هندیه

در طب ایرانی و اسلامی عسل حتی پخته میشه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
خب الان بذارمش رو گاز سفت نمیشه یکم؟

احتمالا خودش رو بگیره

پوره درست کردی؟

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه عزیزم این اصل برا طب هندیه در طب ایرانی و اسلامی عسل حتی پخته میشه

تو برنامه طبیب که میگه حرارت بده واسه طبیب دکتر یار قلی

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
اره مزش خوبه ها ولی این شل بودنش زشتش کرده

به نظرت آرد رو تفت بدی قاتیش کنی چطور میشه؟

یا حتی ژلاتین بزنی بهش؟؟؟

تو برنامه طبیب که میگه حرارت بده واسه طبیب دکتر یار قلی

استاد ما میگفت حرارت بدی اشکال نداره

جدی.حالا فقط اگه خاصیتش برن اشکال نداره.مهمون داره مزش چی خراب میشه؟

مزه نه فقط شکر میشه یعنی خاصیت عسل را نداره فک کنم

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2738
به نظرت آرد رو تفت بدی قاتیش کنی چطور میشه؟ یا حتی ژلاتین بزنی بهش؟؟؟

زلاتین خوبه جواب میده ها

ژلاتین بزن... میشه ژله ی کدو... یا پوره ب کدو ژله ای 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706