2726

خودم 19 و همسرم 29 سالشه .دو سال و هفت ماه عقد کردیم و تا سه سال تو عقدیم و بعد عید میریم خونمون.خودم بچه خیلی دوست دارم مخصوصا قسمت سیسمونی😁شوهرم بچه دوست داره هر دو عاشق نی نی .ولی وقتی فک میکنم میبینم سختی داره یکم و دلم میلرزه. دانشگاه هم میرم ترم یک روانشناسی ولی تو شهری میرم که زندگی میکنیم منظور مشکلی نیست.خودم میگم بعد یکسال ونیم عروسیمون اقدام کنیم دقیق .باز دقتی میبینم شوهرم به بچه های فامیل یا برادرش توجه داره و اینقدر دوسشون داره یکم حسادت میکنم و میگم چرا بچه خودمون نه؟یکم مشکل داریم این اواخر  و بحث

حالا شما بگید چه زمانی طلایی هستش💑💏👫👪

خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هروقت رفتي سر خونه زندگيت تصميم بگير.تا نرين زير يه سقف مشخص نميشه باهم ميسازين يا نه.اگه واقعا مطمئن شدي به زندگيت و از نظر ماليم تقريبا اكي بودين بچه بيارين

و خدایی که به شدت کافیست....
اشتباه نکن درستو تموم کن بعد. با بچه و بارداری هرگز نمیتونی ادامه بدی حداقل تا 5 سالگیش

خودم امین برنامه رو داشتم ولی حداقل 4 سال طول میکشه یعنی موقع اقدام شوهرم 32 سالش میشه واسه بچه اول یکم زیاد نیست

خدایا شکرت

شما هنوز زوده برات عزیزم

بچه ی دیگران شیرینه همیشه

اما بچه خود ادم علاوه بر شیرینیش سختی خیلی زیادی داره

شب بیداری داره

مریضی داره

بیشتر کارهاش هم گردن خودته

به عنوان مادر

درستو بخون تمام شد و خودت هم به ۲۴/۲۵ رسیدی اونوقت یه قکری بکن

فعلا از لحظات با هم بودنتپن لذت ببر

اشتباه نکن درستو تموم کن بعد. با بچه و بارداری هرگز نمیتونی ادامه بدی حداقل تا 5 سالگیش

من قبول دارم ک زود نباید ازدواج کرد وبچه دارشد ولی خواهرمن۱۶سالگی اولین بچشو اورد ودرسشم خوند والانم کار مرتبط با رشتشو داره..واسه همه ی نسخه درست نیس

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم

خیلی زوده..عزیزم الکی که نیست

.شاید خدا نکرده بارداریت مث من شد..۸ ماه تو رخت خواب بودم..نباید تکون میخوردم وگرنه بچه میفتاد..۸ ماهگی پاشدم رفتم سونو  کیسه آبم پاره شد و زایمان..میدونی اگر شرایطت اینجوری بشه چه لطمه ای به درست میزنی؟اونم بارداری های الان ک همه ش دردو مرضه

.بعد بچه هم بعید میدونم بتونی درس بخونی..مگر بچه رو بسپاری به پرستار ۲۴ ساعته یا مادرت اونم ۲۴ ساعته..میتونی!

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706