2737
2739

جریان اینه شوهرم بهم خیانت کرده و کلی زده و با دوستم رابطه داشته و...تو تاپیک های قبلم هست

چندبارم برای آشتی اومد ولی خودش مشکل داره و اخرین حرف گفت من دوستت ندارم بیا با طلاق عاطفی بخاطر ابرو و اینا زندگی کنیم.

منم گفتم نه بعد خیانت این همه کثافت کاری اینو میگی

حالا بعد یک ماه مادرشوهرم اومده میگه پسر من توبه کرد از زنا و همه چی البته هنوز نمیخواد زندگی کنه ولی توام مقصری چرا حجاب نداشتی چرا فلان کارو کردی چرا دوستت رو تو خونه راه دادی و هزار تا حرف

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید

بعد مامانش گفت پسرم میگه تو کم گذاشتی و این حرفا

بعدم هی میگفت من حرفاشو قبول ندارمااا ولی باید حرف جفتتون رو شنید

من میگم مهرمو بده طلاقم بده تموم شه 

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو ک.ن لقت

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2728
هاذا فی مکان ماذا ما

میگه داداش تو الان عروسی کرده با دوست دخترش ازدواج کرده منم گفتم به شما چه ربطی داره میگه تو نگفتی پنهون کاری داری!!

تفففففف😐😐😐😐شوهرت بلهوسه و دوستت بیشرف اونوخ تقصیرتوعه ک خومه راه دادی؟چرا درک نمیکنم چرا خانما ب ...

والاالان جای اینکه بگه پسرش چرا خیانت کرده میگه چرا حجاب نداشتی؟

2738
الان حجاب میداشتی خیانت نمیکرد 😐

لابد از نظرشون

میگه تو زندگیتو حفط نکردی

یا خدا بگو ب منم ربطی نداست این قصیه چ برسه ب توغریبه

میخواد بگه من پنهون کارم و کتمان میکنم 

پسرشم که تو خونه من زده با دختر مردم رابطه داشته پاک و محجوبه چون توبه کرده

لابد از نظرشون میگه تو زندگیتو حفط نکردی

چه ربطی داره یکی دیگه باید حجاب میداشت

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2706