2726

سلام دوستان بیایید کمک آیا کسی مثل من بوده که پریود هاش منظم ولی یک بار با ۸ روز تاخیر بی بی چک منفی واز منفی ولی من دم کرده رازیانه خوردم بعد از دیدن از منفی صبح ناشتا بعدش طرفای بعد از ظهر لکه بینی قهوه ای تا دوروز اونم کم با غلظت سفت تقریبا تا امروز که تبدیل به خون شد البته کنی هم زیر شکنم درد داشت کمککککک

خدایا هزار بار شکر که من را هم لایق مادر بودن دونستی  وهمیشه مواظبم بودی خدایا تمام منتظران را حاجت روا فرما 
زعفرون بخور

تشکر اما این چی میتونه باشه چرا اینطور شدم 

خدایا هزار بار شکر که من را هم لایق مادر بودن دونستی  وهمیشه مواظبم بودی خدایا تمام منتظران را حاجت روا فرما 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ممکنه کیست داشته باشی بری سونو گرافی مشخص میشه

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
ممکنه کیست داشته باشی بری سونو گرافی مشخص میشه

اما سونو کرد گفت چیزی نیس البته من فیبروم دارم خیلی بزرگ نیس با این وجود من هر ماه سر وقتش پری میشدم