2737
2734
عنوان

چرا دیگه نمیشناسمتون😞

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 66 پست
بیا بغلم فرزندم عطر خوش قدیم رو داری😁😁😁

تاپیک خبر محبوبه رو یادته؟ هوس اون روزارو کردم😟😁

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
من شمارو یادمه عوضش 🙄

فدات بشم ❤

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم نمیشناسی؟😐😐😐دخترت خوبه؟😍😍

مگه میشه نشناسمت😍😍خوبه شیطون شده پااارم کرده😐 هانا جون چطوره😍😍😍اوگودو

دلمون گرفته س انگار تو یک زندانیم و فقط یه پنجره برامون گزاشتن با چند نفر بحرفیم اونم با محد ...

😟😟😟😟

2728

ديچه وقتي پاريس اخيرا اينجا رويت شده فكر كن اوضاع چقدر تباهه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
ديچه وقتي پاريس اخيرا اينجا رويت شده فكر كن اوضاع چقدر تباهه

عه پاریس بود؟ تل قطعه خیلی وقته خبری ازش ندارم ... کلا خبر هیشکیو ندارم... کارو کاسبیمونم رو هواس پولم نداریم😐😂

مگه میشه نشناسمت😍😍خوبه شیطون شده پااارم کرده😐 هانا جون چطوره😍😍😍اوگودو

عزیزممممم.هانام منو جرررر داده😭😭😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
عه پاریس بود؟ تل قطعه خیلی وقته خبری ازش ندارم ... کلا خبر هیشکیو ندارم... کارو کاسبیمونم رو هواس پو ...

اره امروز صبحي يا ديشب ديدمش اينجا 

منم خبر دوستاي سايتمو  ندارم ديروز تلفني حرف زديم

اره حقوقارو هم ندادن ب ما😂😂

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2738
عزیزممممم.هانام منو جرررر داده😭😭😂😂

😂😂😂 همه ی خونه چسب کاریه... کمدام دستگیره نداره .. قراره دستگیره های کابینتارو هم در بیاریم 😐

😂😂😂 همه ی خونه چسب کاریه... کمدام دستگیره نداره .. قراره دستگیره های کابینتارو هم در بیاریم 😐

کی میشه بزرگ شن😕😕😕

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
کی میشه بزرگ شن😕😕😕

دلمم نمیخواد بزرگ شه حسرت این روزاشو بخورم😐

دلمم نمیخواد بزرگ شه حسرت این روزاشو بخورم😐

هانا غذام نمیخوره..یعنی میخوام خودکشی کنم

2706