به منم ته چین مرغ یاد بدین   

عضو گروه رز قرمزبودم💄الان رزبنفشم 💜تاریخ شروع رژیم🏃 ١٤٠٠,9,28 ❤وزن شروع.90,600😥 وزن هفته قبلی80,700  وزن فعلی79,800  خدایا شکرت هدف٧٠💃

گوشت حتما گوسفندی باشه پیاز داغ خوب تفت بده تو گوشتت نمک و زرد چوبه پودر سیر و فلفل سیاه بریز تفت بده رب خونگیم بریز تفت بده لپتو جدا بپز 20 دقیقه اخر بریز توش لیمو عمانی هم سوراخ کن بنداز تو اب تلخیش بره 5 دقیق اخر ته استکان زعفران دم کرده بریز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پیاز داغ فراووون(خلالی نازککک) .لپه هاتم از شب قبل خیس کن گوشتتو تو پیاز داغت یکم سرخ کن زرد چوبه و رب بزن ربو هم یکم تو پیاز داغ سرخ کن تا خوشرنگ بشه بعد لپه هارو بریز یه سرتفت بده و بعد آب جوش بریز درشو بزار زیرش باید کم باشه .وسطای پخت من چوب دارچین میریزم تو خورشتم  لیمو عمانی یا پودر لیمو هم نیم ساعت آخر بریز .وقتی گوشتت یکم پخت نمکشو و فلفل و بزن .از آخرم وقتی خورشتم جا افتاد گلاب زعفران دم کرده یکم هل هم میریزم وآخرای پختو خورشتمو رو شعله پخش کن با حرارت کم میزارم تا روغن پس بده 

سیر تو‌قیمه     ادویه قیمه دارچین و زعفرانه

پودر سیر برای همه غذا ها گوشتی میزنن عطر سیر نمیده زعفران دارچین و گلاب چاشنی قیمه هستن دوره اشپزی رفتم امتحان کنین بو بد گوشت رو میگیره

خانوما شما از زودپز استفاده نمیکنین

من بیشتر خورشتهامو توی زودپز میپزم

اما جدیدا قیمه با گوشت قلقلی میپزم تو قابلمه عالی میشه

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍