2733
2734
عنوان

تاپیک انگیزشی (گپ محور)(فان، دوستانه، نو پیوی😂، نو انرژی منفی)

| مشاهده متن کامل بحث + 14 بازدید | 29 پست
حالا بزنه اهنگ غمگینشون باشه یادمه زمانی که خیلی کوچیک بودم توی تلویزیون وقتی سینه زنی بود یه روسری ...

😂😂😂😂😂😂 اتفاقا منتظرم نت وصل شه برم ترجمشو پیدا کنم

او نیمه ی من است...❤️
😂😂😂😂😂😂 اتفاقا منتظرم نت وصل شه برم ترجمشو پیدا کنم

یه زمانی فک میکردم یه آهنگی خیلی عاشقانه ست

زبونشو بلد نبودم

خیلی ملو بود

بعد فهمیدم راجع به بچه های کاره😐

من خاطره ساخته بودم باهات لعنتی😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
حالا بزنه اهنگ غمگینشون باشه یادمه زمانی که خیلی کوچیک بودم توی تلویزیون وقتی سینه زنی بود یه روسری ...

مشکل اینجاست که ریتمی که استفاده می‌ کنن به درد شادی می خوره نه تاثیر گذاشتن روی احساسات مردم ادم واقعا حس رقص بهش دست میده

مشکل اینجاست که ریتمی که استفاده می‌ کنن به درد شادی می خوره نه تاثیر گذاشتن روی احساسات مردم ادم وا ...

آره بابا اهنگ دلبریشو کمترش کنو کلماتشو عوض کرده بود بعد میگفت سینه بزنننن😐

2738
هیچکس دیگه نمیاد تو اینجور تاپیکا همه میرن دنبال مشکلاتشون😕

اره همین دقیقا. تمرکز می کنن رو ناراحتی، مشکلات بیشتر میشه. 

رو شادی تمرکز کنن خیلی چیزا درست میشه. 

خوب خودت که خبر؟ خوشی سلامتی؟ یه چایی میاورد لااقل

میشه منم ببری ایتالیا با پروکسیت ؟ 😞

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
درخواستمو قبول کن برات بفرستم

مرسی عزیزم ❤

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2706