1662
1605
عنوان

عصر جمعه چیکار کنیم؟

8 بازدید | 19 پست

الان با شوهرمو بچم خونه ایم نمیدونم چیکار کنیم با این‌گرونی ها نه جایی میشه رفت از اینور سرما و بارون و آلودگی 

..... 

هر هفته حوصلم سر میره

شماها چه میکنید؟

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

من معمولا می نویسم یا می خونم (الان قطعه نمیشه) 

یا فیلم می بینم. یکم فکر کنید راه حل پیدا می کنید

I am everything I could ever need; I'm my own lover, family, friend, a shoulder to cry on, the only person I could rely and trust, I am strong, honest, powerful. I AM EVERYTHING 🌞💥🌼🌻
1660

همسرم سرکار

بچه هامو‌خوابوندم خودم بیکار تو سایت

نمیدونم چرا تو نی نی سایت علاقه دارن پروفایل آدمو کپی کنن،نکن خواهر من  ،بخدا دزدی حساب میشه،   پروفایل هرکس مال خودشه چون با اون شناخته میشه   گفتند که او عاشق گیسوی کمند است ، موهای من از عصر همان روز بلند است  

ما ارزونیم بود جایی نمیرفتیم..دیگه یه پارک و قدم زدن و ۳ تا بستنی چکار به گرونی داره

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁

من و خواهرم تو خونه تنهاییم 😭حوصلم پوکیده ... شوهرم که بیرونه نمیدونم کی میاد ...مامان بابامم رفتن روستا اوناهم نمیدونم کی میان 

هلیای من 25 دی ماه زمینی شد .......                  خدایا هزاران بار شکرت بابت فرشته کوچولوم 😍            🌸🌹 دوستان اگه ممکنه واس سلامتی و آرومی بچم و خونوادم یه دونه صلوات مهمونم کنید 🌹🌸               یه دونه هم واس مشکل مالیمون بفرستین به لطف خدا حل بشه انشاالله ❤                                                         اعلام کنین منم واستون 10 تا صلوات بفرستم ❤            دعا برای همدیگه زودتر اجابت میشه من به دلای پاکتون ایمان دارم ❤🌹🌸
8
خب این الان تحت تاثیر هوای سرد و الوده اس  مثلا خرید و ... تحت تاثیر گرونیه

خب سرما ک عزیزم دیگه هست تا عید..زیاد بپوشین برین بگردین

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁
شوهر منم ک صبحونه خورده خوابیده تااااااا همین الان اه، دلم میگیره بخدا با دو تا بچه غروبای شهر غریب ...

منم همش یاد خانوادم‌میوفتم هی میگم الان اونجا پیش همن من تنهام

خیلی حسرت میخورم وقتی فکر میکنم مثلا خواهر شوهرم خونه مامانشه زنداداشم خونه مامانشه ... ولی من ...

منکه شوهرم از ساعت 2 با دوستاش رفت

منم تنها توسایت میچرخم حوصلم سررفته دلم هم تنگ شده کاش نزدیک مامانم بودم میرفتم پیششون

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اَللّهُمَ صَلٍ عَلي مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ  
1645