2733
2734

تا حالا فش نداده بودیم بهم ولی بخاطر شغلش با یه زن حرف میزد که لزومی به حرف زدنش نبودو به گفته ی خودش پیرزن بوده 

حالا دیشب پیش من بهش زنگ زد که بفهمم پیرزنه 

ولی عرب بود من نمیفهمیدم چی میگن بعد گفتم داشتین چه گوهی میخوردین بهم یه سیلی زد تا الان هیچ وقت دست روم بلند نکرده بود از دیشبم هرچی از دهنش درمیاد میگه بنظرتون چیکار کنم چه رفتاری داشته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اول ازهمه توهم یه سیلی میزدی

حالا هم محلش نده برو خونه بابات هیچیم نگو قهر کردی فقط دیگه تا چندروز محلش نده تا خودش بیاد التماس کنه😂😐😑

میگن «گرخواهی رسوای عالم نشوی همرنگ جماعت شو» ولی من میگم«حاضرم روزی صددفعه رسوا شم اما هم رنگ این جماعت گرگینه نشم»•••

وا خب اون اومده حساسیت زدایی کنه تازه شما بهش فحش دادی؟ 

اون حق زدن نداشت

ولی شما هم بد حرف زدی و آتش دعوا رو روشن کردی

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

همینه خدا همه مردا زو لعنت کنه تا بفهمن بدستت آوردن و ترکشون نمیکنی یه آدم دیگه میشن شوهر من دوران نامزدی و نشون میکرد ایمیل فیس بوک همه شو داده بود به من الان ولی بعد سه تا بچه رمز گوشی شو هم بهم نمیگه حرفم بزنم میگه برو گم شو زندگی نکن همینه که هست

2706