1542
1578

واقعا؟🤣

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست. تیکر حاجت رواییمه قبل از سال ۱۳۹۹. خدایا خودت کمکم کن دستمو بگیر من به بنده های خوبت توسل کردم و به تو توکل... ناامیدم نکن خودت میدونی من اصلا حالم خوب نیست حالمو خوب کن خدای ِ مهربون...

نخیر مال من وصل نیس😑

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 

بچه ها این سایت به کاربراش یک میلیون هدیه میده ! از دست ندید

1546

خوشبحالتون بیرجند قطعه .

تنها شهری که مردمش کاری نکردن شورشی نکردن حرفی نزدن بیرجند بود بعد از همه دیرترم برا ما باید وصل بشه 

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 
8
1537

شوخی نکن بابا ینی واقعا وصل شد

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂

داستان آروغ زدن ممنوعو  شنیدین؟ الان دقیقا ماییم

مهربانوهای نی نی سایت وقتی موضوع و مشکلی تو سایت مطرح میشه ،نظرمون رو با آرامش بنویسیم نظرات دیگر دوستانم بخونیم موضوع رو باهمه ی جوانبش بسنجیم  فکر کنیم و با هم ب نتیجه گیری درستی برسیم.. بحث کنیم که به بهترین نتیجه برسیم نه صرفا بخایم نظر خودمونو ب کرسی بنشونیم..زمانی با سواد و بافهمیم که باشنیدن نظرات مخالف از کوره در نریم  گاهی نظرمخالف ما درست ترین نظره..

با چی وصل شدی

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
1480