2733
2734
عنوان

دوستان میشه باوجودمیگرن باردارشد

15 بازدید | 21 پست

من میگرن دارم گاهی وقتاماهی یه بارگاهی وقتام هفته ایی.حتمایابایدامپول بزنم یاکلی قرص بخورم تاخوب شم...بنظرتون میشه بااین شرایط باردارم شد

منم همین طورم میگرن دارم  ولی میترسم باردار شم و نتونم سر درد های بد رو تحمل کنم و قرص هم ک کل ...

داروهات چیه؟؟؟واقعا آدموازپادرمیاره....بدون دارونمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زن داداشم باردارشد دکتر کنترل میکنه بعد چند ماه هم ک اصلا میگرن نگرفت تو بارداریش خداکنه بعد بارداریشم نگیره دیگه 

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2728

منم میگرن...

بااین تفاوت ک باهیچ قرصی خوب نمیشه

فقط باید سرم با هیچ جا تماس نداشته باشه 

تا ۷ ۸ ساعت

ن بخوابم

نه تکیه اش بدم به دیوار

از تو خواب شروع میشه لامصب

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
داروهات چیه؟؟؟واقعا آدموازپادرمیاره....بدون دارونمیشه

داروی سر دردم ک گفته وقتایی ک خیلی سردرد بدی میگیری و نمیتونی تحملش کنی شفافن داده بخورم(استامینوفن...کافئین...ایبوپروفن)

منم میگرن... بااین تفاوت ک باهیچ قرصی خوب نمیشه فقط باید سرم با هیچ جا تماس نداشته باشه  تا ...

وای چقدبد..معلوم نیس علتش چیه....ادموبه حدمرگ بیزارمیکنه ازهمه چی.....من که اینقدرفتم اورژانس بیمارستان امپول زدم همه میشناسن....تیروییدم دارم واسه اونم قرص میخورم...قندمم لب مرزه....کلی ایراددارم

2738
ینی دارونمیخورددیگه

اوایل بارداری فکر میکنم دکترش ی داروهایی داد بش ک ضرر نداشت بعد دو سه ماه دیگه گفت احتیاجی نیست بخوره کلا میگرنش قطع شده بو د حالا بخاطر بارداری بود یا نه نمیدونه خودشم ماه دیگه زایمانشه ولی تو بارداریش فقط یکی دوبار سردرد شد بقیش اکی بود 

قبلن فهته دو یا س بار میگرن میشد با امپول و قرص اکی میشد

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2706