2733
2734
عنوان

آدرس مستقيم سايت ابلاغيه دادگاه

58 بازدید | 11 پست

سلام خدمت همه دوستان كسي ادرس مستقيم سايت ايلاغيه دادگاهو داره پيامك زدن ايلاغيه تون اومده بريد تو سايتش ببينين ولي ادرس ندادن چيزي هم نميشه سرچ كرد پيدا نميشه مگه اينكه ادرس مستقيم تايپ كنيم

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نرم افزار ابلاغ باز میکنه ابلاغیه رو من خودم باز کردم چند روز پیش

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2731
اسی من دیروز سایتtebyan.netرفتم اونجا ادرس،کلی سایت نوشته بود شاید تو اونجا پیدا کنی ادرسشو 

عه 

باشه خيلي خيلي ممنون

2738

این آدرسش ولی باید ثبت نام کرده باشی و با کدملی و شماره ای که موقع ثبت نام بهت دادند، وارد بشی و بعد برای مرتبه اول که وارد بشی یک پیامک برات میاد و رمز یکبار مصرف برای شما ارسال میشه که تا یک ماه اعتبار داره و اگر بیش از یک ماه گذشته باشه، خودکار خودش دوباره رمز یکبار مصرف ارسال میکنه و اگر یادت رفته باشه هم میتوانی دوباره درخواست رمز یک بار مصرف بکنی.

این آدرسش ولی باید ثبت نام کرده باشی و با کدملی و شماره ای که موقع ثبت نام بهت دادند، وارد بشی و بعد ...

اره فرستاده رمز

خيلي ممنون از راهنمايي كاملت

خيلي ممنونم لطف كردي

برای ابلاغیه باید بری سایت ثنا 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....