2703
2553
عنوان

نگاه با حیا!!!!!! به یک آقا

| مشاهده متن کامل بحث + 8368 بازدید | 684 پست
البته که خودمون باید کم کم این و.جا بندازیم که هیچ اشکالی نداره اگه زن از مردی خوشش بیاد و بره جلو. ...

نکته اش همین حفظ حیاست. این که شما میفرمایید یعنی جا انداختن فرهنگش لزوما ترویج اون نیست. یه مدتی اینکه تو ازدواج سن خانم از آقا بیشتر بود مشکل بود و خانواده ها سختگیری میکردن. اما الان دیگه کسی بد نمیدونه. اما رواج هم پیدا نکرده.

اگه دختر و پسر تو همه ی ابعاد تفاهم داشته باشند این مسله دیگه مانع ازدواجشون نیست.

جامعه باید با آگاه سازی مردم این قضیه رو جا بندازه که اگه خانومی اینکار رو کرد قبیح نیست. اما نباید دخترامون رو تشویق کنیم که برای فرهنگ سازی بیان و همگی این مدلی ازدواج کنند.

سیدالشهدای مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، انظر الینا...
نکته اش همین حفظ حیاست. این که شما میفرمایید یعنی جا انداختن فرهنگش لزوما ترویج اون نیست. یه مدتی ای ...

عزیزم ...گفتی سن خانم بیشتر از آقا باشه مشکل بود.....هنوزم هست من کسی رو میشناسم شوهرش از خودش کوچیکتره در حد چندماه....ولی به همه میگه 2 سال بزرگتره ازم.....چون چنین چیزی جا نیوفتادا

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂ارووووم سرتو میاری بالا نگاه بهش میکنی بعد لپات باید از خجالت سرخ بشه بعد سرتو میندازی پایین ...

😄😄😄😄😄

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
2720
عزیزم ...گفتی سن خانم بیشتر از آقا باشه مشکل بود.....هنوزم هست من کسی رو میشناسم شوهرش از خودش کوچیک ...

نوشته بودم سن خانم بیشتر از آقا باشه رو"" بد نمیدونن اما رواج هم پیدا نکرده""

الان تو نزدیکان ما دو سه تا زوج هستند که خانم بزرگتره همه ی فامیل فهمیدن که خانم بزرگتره اما خودشون وقتی کسی میپرسه میگن هم سنیم تقریبا، یا میگن چطور؟!

اینطوری از کنجکاوی های بعدی جلوگیری میکنن. چون مسله ای کاملا شخصیه

اما مثل قدیم بد نیست جوری که تا آخر عمرشون تیکه و زخم زبون بشنون!

سیدالشهدای مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، انظر الینا...
نوشته بودم سن خانم بیشتر از آقا باشه رو"" بد نمیدونن اما رواج هم پیدا نکرده"" الان تو نزدیکان ما دو ...

بله عزیزم..منم قصد تایید حرف شما بود فقط درست منظورم رو نتونستم برسونم

همین طوره کاملا درست میگید

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست
2714