1542
1541
عنوان

نگاه با حیا!!!!!! به یک آقا

| مشاهده متن کامل بحث + 7805 بازدید | 684 پست
انگشتتو گاز میگیری😂😂😂😂😂😂

اصن کار اصلیش همینه

فقط بچه ها اروم گاز بگیریناااا

تو متفاوتی        ..........              چون   .........          من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546
سلام عشق♥️ به روی ماهت، بمب انرژی من از 7 بیدارم صبحانه خوردم، سوپ درست کردم واسه بچه ها الانم نشس ...

خخخخخ...منم۸ بیدار شدم...اومدم دیدم خبری نیست...رفتم حالا اومدم....نگاه باحیا😂😂😂😂😂😂😂

❤❤❤❤خودمو عشقه❤❤❤❤
ای ول خیلی با حال بود

قابل شما رو نداره

استفاااده کنین

منو نداشتین چیکار میکردین😐😐😐😁😁😁

تو متفاوتی        ..........              چون   .........          من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁

منم خوندم دیدم حرفاشون برام عجیبه اومدم بیرون 

آخه زن متاهل با نگاه باحیا به یه مرد حالی کنه بهش علاقه داره؟؟؟

چه پارادوکسی داره حرفاشون

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍
8
منم خوندم دیدم حرفاشون برام عجیبه اومدم بیرون  آخه زن متاهل با نگاه باحیا به یه مرد حالی کن ...

خود....نگاه با حیا....پارادوکسه

عشقحقیقی‌و‌دوستانوفادار،دوگنجی‌که‌یافتنشان‌دشواراست
می خوام یاد بگیرم  .... برام جالبه

ببین نگاه طرف جای دیگه  است...نگاهش میکنی...و بعد که نگاهت کرد...سریع سرتو میندازی پایین...دوست راست گفته خیلی جواب میده😁😁😁😂😂😂😂

❤❤❤❤خودمو عشقه❤❤❤❤
نگاه نگاهه دیگه باحیا بی حیا چه صیغه ایه😂😂😂😂😂

به نظرم نگاه یه دختر به یه مرد در اصل از بی حیایی سرچشمه میگیره 

عشقحقیقی‌و‌دوستانوفادار،دوگنجی‌که‌یافتنشان‌دشواراست
1601
خخخخخ...منم۸ بیدار شدم...اومدم دیدم خبری نیست...رفتم حالا اومدم....نگاه باحیا😂😂😂😂😂😂😂

خوبه، الناز دیشب ساعت 2 اومده یه پیام گذاشته یه تاپیکم زده و رفته من باهاش کار دارم اینم که نیست

دوباره زندگی تعطیل پلاسیم اینجا🤣🤣🤣

شعور سطوح مختلفی داره، بالاترین سطح شعور نادیده گرفتن بی‌شعوراست.                                                  زندگی من به تو چه... حتی شما دوست عزیز💙
😁😁😁😂😂😂😂😂بین انگشت شصت و اشاره...بعدهم چندتا استغفرالله باید بگه

ن فقط سر انگشت اشاره

@دخترایران_آریایی    

والا من این روش های دلبری رو نمی پسندم بانگاه کردن و عشوه وغمزه و شوخی وخیلی پیشنهادهای دیگه که خانما میدن علاقه باید دوطرفه باشه مطمئناًاگه دوطرفه باشه پسر قبل ازاینکه دختربخوادحالیش کنه خودش پیش قدم میشه 

1578