1464
1411
عنوان

نگاه با حیا!!!!!! به یک آقا

7716 بازدید | 684 پست

یه جا تو یه تاپیک دیدم .... در مورد ابراز علاقه خانم به آقا .... که اصلا درست هست یا نه ..... اگه درسته چه جوری ابراز علاقه کنه؟!

یکی از دوستان گفتن با یک نگاه با حیا!

نظر بدید لطفا

بادروغ خیلی چیزهارومیشه بدست آورد،ولی نمیشه نگهشون داشت.....

خخخخ

مدشد نگاه با حیا 

همونو تکش کن بیاد توضیح بده

هیچ آقای محترمی نه لایک، نه ریپلای، نه تک، نه درخواست دوستی به من نده....... من کاملا اخلاقم فرق کرده و بد سرش خراب میشم.... پیغام به دوستام ندین برام بیارن، تاپیکای تارعنکبوت بسته تکم نکنین اصلا جواب نمیدم.... من با یه حال خوب برگشتم و دیگه خرابش نمیکنم 

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1475

😂😂😂ارووووم سرتو میاری بالا نگاه بهش میکنی

بعد لپات باید از خجالت سرخ بشه

بعد سرتو میندازی پایین

و گوشه روسریتو درست میکنی

و انگشتتم گاز میگیری😐😐😐😐

تو متفاوتی        ..........              چون   .........          من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁
Ok

فدات

عنوان تاپیکو مینوشتی نگاه با حیا چیست؟ 2 نمره

هیچ آقای محترمی نه لایک، نه ریپلای، نه تک، نه درخواست دوستی به من نده....... من کاملا اخلاقم فرق کرده و بد سرش خراب میشم.... پیغام به دوستام ندین برام بیارن، تاپیکای تارعنکبوت بسته تکم نکنین اصلا جواب نمیدم.... من با یه حال خوب برگشتم و دیگه خرابش نمیکنم 
1485
1403
با کاسه آش نذری هم میشه رفت در خونشون و ... 😁

اینم در نوع خودش نظریه😁

تو متفاوتی        ..........              چون   .........          من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁
سلام صبح بخیر جیگر جون😘😘😘😘😘😘😍😍😍❤❤❤

سلام عشق♥️

به روی ماهت، بمب انرژی

من از 7 بیدارم صبحانه خوردم، سوپ درست کردم واسه بچه ها الانم نشستم بیکار،..اومدم ببینم نگاه با حیا چیه🤣🤣🤣🤣

😂😂😂ارووووم سرتو میاری بالا نگاه بهش میکنی بعد لپات باید از خجالت سرخ بشه بعد سرتو میندازی پایین ...

ای ول خیلی با حال بود

بادروغ خیلی چیزهارومیشه بدست آورد،ولی نمیشه نگهشون داشت.....
1508