2410
2553
عنوان

حركات جنين

63 بازدید | 16 پست

سلام

من الا تو هفته ٢٣ بارداري ام

اما هيچي حس نميكنم

انگار ي ادم عادي ام

فقط بعضي وقتا ك زياد ميشينم يا راه ميرم زير دلم و كمرم درد ميكنه

پس كي حركاتشو حس ميكنم؟:(

عزیزم جفتت قدامیه؟

چون منم جفتم قدامیه خیلی دیر حس کردم حتی الانم که همه میگن ضربه هاش زیاده و اذیت میکنه من اصلا اذیت نمیشم 

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
احتمالا جفتت قدامیه ک‌ دیر جس کردی.دیگ نهاینا تا هفته ۲۴ اای ۲۶ متوجه میشی

شما هم دير حس كردي؟

عاخه من انگار ن انگار باردارم😅

فقط شكمم يكم بزرگ شده

ك قبلا هم يكم شكم داشتم

بله قداميه شما چند هفتگي حس كردي؟

دقیقشو یادم نیست ولی خیلی دیرتر از بقیه حس کردم اولشم مثل ترکیدن حباب تو شکمم بود. فکر کنم هولو هوش ۲۶یا۲۷هفته

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
2714
خداكنه خيلي نگرانم

اصلا نگرانی به دلت راه نده عزیزم 

شما هم دير حس كردي؟ عاخه من انگار ن انگار باردارم😅 فقط شكمم يكم بزرگ شده ك قبلا هم يكم شكم داشتم

منم مثل شما بودم. جفتم قدامیه و تا هفته ۲۳ هیچ حسی نداشتم. بعدش هم خیلی کم بود  که باید حدس میزدم همین باشه. الان هم هفته ۲۷ رسیدم بازم سه روزه حرکت نداشته اومدم الان دکتر منتظرم سونو کنه . خدا کنه خوب باشه

2706