2733
2734
عنوان

به نظرتون اشتباه كردم واسه گذشتش گذاشتمش كنار؟🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 94 پست

همون بهتر که گذاشتیش کناراگه میموندی باید سرکوفتاتو تحمل میکرد و بهت توضیح میدادو این یه موردو حق میدم چون اگه ادم محکمی نیستی بزاریش کمار بهتره  ولی دیر گذاشتی زودتر تحقیقاتتو انجام میدادی که احساسات یه ادمو که بخاطرت تغییر کرده داغون نکنی

هم کارت درست بود هم غلط 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا بهرحال اینجوری که شما پسش زدی روت میشه 

برگردی ؟ 

بنظرم دیگه خراب شده رابطه ، با دودلی هم نباید ادامه داد 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2728

چیکارشون کرده ک از شنیدنش ترسیدی؟

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ذات ادم هیچ وقت عوض نمیشه 

خوب کردی گذاشتیش کنار

ممکن بود اگه ازدواج میکردین بعدش دوباره مثل قبل بشه

بعدشم همیشه از خدا بخواه ک بهترین رو سرراهت قرار بده و بهش اطمینان کن ک بهترین رو برات میخواد 

دلت ک ب خدا قرص باشه خودش همه چیو درست میکنه 👐😌

به قول هومن سیدی تو فیلم عاشقانه  یه چیزی تو این مایه ها میگفت مردا همه بله   اونیم که که میگه نه  شرایطشو نداره ..ازدواج که نکرد  الان؟

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

برای من گذشته ی فرد مهمه...

چون خودم سعی کردم درست رفتار کنم برام مهمه آدمی مثل خودم همدم و همسرم بشه...

حالا اینکه خدا چه در نظر گرفته و آیا ارزوم محقق میشه یا نه بماند...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2738
اللن امیدواری یکی افتاب مهتاب ندیده پیدا کنی؟! خوب دوست دختر داشته که داشته! اگه بنا بود اهلش نباش ...

خب با چند نفرشون خوابيده 

و خيلي چيزاي ديگه 

اينم عاديه؟

با شمااااااام 😒
خب با چند نفرشون خوابيده  و خيلي چيزاي ديگه  اينم عاديه؟

همین که نتونستی با این گذشته کنار بیای بهترین کارو کردی کنار گذاشتیش وگرنه بعدا هم نمیتونستی هضمش کنی و مدام شکنجه روحیت میداد گذشتش

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین از نظر شخص من که به حرام و حلال این روابط معتقدم، کسی که جرات کرده زنا کنه، آدمیه که من شخصا نمیتونم بهش اعتماد کنم. چون خیلی جسارت در مقابل خالق و خداوند میخواد!

ولو توبه هم کرده باشه، من نظر بدی نسبت بهش ندارم ولی به عنوان همسر انتخابش نمیکنم.

ضمنا کسی که تجربه داره خواهی نخواهی مقایسه میکنه.

من طلاق گرفتم. از بدن و فیزیک همسرم راضی بودم.همیشه فکر میکنم اگر ازدواج کنم و فرد مقابل متفاوت از تجربه ی من باشه چطور مدیریتش کنم...

ببین من که از راه درست و حلال و قانونی و فقط با یک نفر بوده ام.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

یعنی تا اون حد   ... 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
به قول هومن سیدی تو فیلم عاشقانه  یه چیزی تو این مایه ها میگفت مردا همه بله   اونیم که که ...

ساغر قشنگم واقعا اینطور نیست... همه اهلش نیستند... افراد نجیب و خوددار و با اصل و نسب هم هستند...

مردا همه ی زن هارو دوست دارن 😁خیالت راحت باشه

همه رو با مردای اطراف خودتون مقایسه نکنین

عقاید من مال من ؛ عقاید شما مال شما . اگر اختلاف نظری هست نیازی به توهین و گزارش زدن نیست مستقیماً بگو ! 
2706