1464
1521

تقريبا دو سال با يك نفر در ارتباط بودم خيليي بيش از حد دوستم داشت واسم هر كاري مي كرد منم اين اواخر حسم تغيير كرده بودو دوستش داشتم 

هيچ بدي اي تو اين دو سال نديدم ازش ، و همه چي خوب بود ، خودشو كنترل مي كرد و حتي اگه ميگفتم دستمو نگير نمي گرفت 

يك ماه و نيم پيش گذشتشو از بقيه فهميدم ، كه اصلا ادم نرمالي نبوده و با خيلي از دخترا در ارتباط بوده و اينم شنيدم از بقيه كه بعد از من تغيير كرده و تو اين دو سال اشتباهي نكرده

من به محض اينكه اين ها رو متوجه شدم رابطه رو تموم كردم ، بعد از اون خيلي اصرار كرد خيلي واسطه فرستاد ولي قبول نكردم 

الان حس مي كنم اشتباه كردم گذاشتمش كنار 

مي ترسم كسيو پيدا نكنم اينقدر دوستم داشته باشه 

نظر شما چيه؟

در آرزوی پروازم... بال هام در نمیاد 🦄

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

به نظر منم اشتباه کردی چون بخاطر تو آدم خوبی شده بوده ولی الان ممکنه بشه مثل قبل

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

اره  تعییر کرده  بود  که تو هم میبخشیدی

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .
1432

گذشتش مهم نیست... بنظرم اینکه بخاطر گذشته ی نفر ازش بگذری در حالیکه طرف عاشقته اشتباه خیلی بزرگیه

خدای من ❤ خدای مهربونم ❤ تنها آرامشم... تو میدونی تنها پناهمی... میدونی دلم فقط ب تو خوشه... به معجزه تو... میدونی که جز تو امیدی ندارم... میدونی که جز تو و فرستاده هات از هیچکس چیزی نمیخام... میدونم ک تو رحمانی... تو رحیمی... عشقمو برام نگهش دار خدا... برام حفظش کن... موانعمونو حلش کن... خدایا نذار حسرت شه واسم... نذار داغش تا ابد بمونه رو دلم... تو که میدونی عاشقشم... تو که میدونی جونمون در میره برا هم... میدونی ک جدایی دو معشوق منصفانه نیست... خدا جونمممم تازه دارم معنی زندگی رو کنار رضام میفهمم.. مزه عشق دو طرفه رو میچشم... میشه برام نگهش داری؟ قول میدم نذارم غم تو دلش راه پیدا کنه... اذیتش نمیکنم این بنده مهربونتو... من تو زندگیم روزای سختی رو گذروندم... میشه رضارو واسم ببخشی عوض اونروزا دربیاد؟ میشه عشقم بشه همسرم؟ میشه رضام بشه بابای نی نیام؟ میشه خداجونم؟ میخام مامان روژانم بشم... همون روژانی ک رضا باباشه... یا امام رضا ❤ ای امام زیبایی ها... دلم حرمتو میخاد... بطلب منو آقاا... امام رضا... ؟؟ میشه یه وساطتی کنی؟ میشه از خدا بخوای من و رضامو ب هم برسونه؟ از تو میخامش ...  دلم میخواد بیام از نزدیک پا بوست... اروم و قرار دل بی قرارم شدی آقا... 💚 يَا أَبَا الْحَسَنِ يَا عَلِىَّ بْنَ مُوسىٰ ، أَيُّهَا الرِّضا ، يَا ابْنَ رَسُولِ اللّٰهِ ، يَا حُجَّةَ اللّٰهِ عَلىٰ خَلْقِهِ ، يَا سَيِّدَنا وَمَوْلانا إِنَّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ إِلَى اللّٰهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حَاجَاتِنا ، يَا وَجِيهاً عِنْدَ اللّٰهِ اشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّٰهِ؛ای ابا الحسن، ای علی بن موسی، ای رضا، ای فرزند فرستاده خدا، ای حجّت خدا بر بندگان، ای آقا و مولای ما، به تو روی آوردیم و تو را واسطه قرار دادیم و به‌سوی خدا به تو توسّل جستیم و تو را پیش روی حاجاتمان نهادیم، ای آبرومند نزد خدا، برای ما نزد خدا شفاعت کن 💚چقدر دوستون دارم... میدونم ک صدامو میشنوین... میدونم ک رضامو واسم نگه میدارین... خدا جونم بابت همه داده ها و نداده هات ممنونم... 🌹🌹 چشم امیدم به توئه فقط... میدونم که نا امیدم نمیکنی❤💚

اللن امیدواری یکی افتاب مهتاب ندیده پیدا کنی؟!

خوب دوست دختر داشته که داشته!

اگه بنا بود اهلش نباشه که سراغ شما هم نمیومد

مهم اینه که تعهد سرش میشه و تو این دوسال ثابت کرده اهل هرزگی نیس

1474

همون بهتر که گذاشتیش کناراگه میموندی باید سرکوفتاتو تحمل میکرد و بهت توضیح میدادو این یه موردو حق میدم چون اگه ادم محکمی نیستی بزاریش کمار بهتره  ولی دیر گذاشتی زودتر تحقیقاتتو انجام میدادی که احساسات یه ادمو که بخاطرت تغییر کرده داغون نکنی

هم کارت درست بود هم غلط 

حالا بهرحال اینجوری که شما پسش زدی روت میشه 

برگردی ؟ 

بنظرم دیگه خراب شده رابطه ، با دودلی هم نباید ادامه داد 

خدا جونم حل مشکلم فقط کار خودته 😉😚⁦❤️⁩           براتون صلوات می‌فرستم وقتی میبینم ولی حال ندارم بگم😁🧡
1514