2726

دقیقان چه جوری هستن؟؟؟

مراسم عروسی منظورم نیست خوب هرکسیو دعوت کنی میاد عروسی دیگه 😊

البته توهمین عروسی هم موضوع دیگه ای وجود داره که خیلی تو نی نی سایت شاهد بودیم و خودمم تجربشو داشتم::

میان عروسیه ادم و یا مهمونی ادم بُق میکنن و نمیرقصن (که البته برای اون یه راه حل دارم از قبل عروسی با ۱۰ تا از دوستای صمیمیتون هماهنگ کنید که نیازی به وسط اوردن کسی نداشته باشید ...)

اما در مورد مثلا دور از جون مراسم ختم چی؟

بعضیا مراسماشون شلوووووغ و پُره و کلی ادم میان

یعنی اون ادم ادم خوبی بوده؟ چیکارا کرده تو زندگیش؟ رفتاراش چی بوده؟؟؟؟

نگید محبت که من همیشه نهایت محبتو به دوستام  کردم اما همون بلا رو سر جشنم اوردن و نرقصیدن

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پول پول پول... بعضیام واسه غذامیان

من دوتا بابابزرگ داشتم

اون بابابزرگم که پولدارتر بود کمتر براش اومدن

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
2728

یه عده طایفه بزرگی دارن و مراسماشونم شلوغه . ما خودمون طایفمون کوچکه از غریبه چه انتظار

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
واسه غذا ..حلوا...خرما..

نه فکرنکنم

مردم که گرسنه نیستن

مثلا پسرعموی مامان من بخاطر اینکه ختم پدربزرگمو تو مسجدی که اون گفته بود نگرفته بودیم نیومد و نذاشت بقیم بیان

خخخ دقیقا دوستم همینکارو کرده با ماها هماهنگ کرده بریم مجلسو دست بگیریم  

ولی منم تو عروسی فامیل تقریبا   دور که دوماد نامحرمه  نمیرقصم چون یه جورین بعدا میگن ببین فلانی پاشد جلو نامحرم رقصید و....😑

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  

1اقوامشون خیلی هستن

2خیلی از افراد مرحوم و مبشناختن و احترام میزاشتن بهش 

3دوست و همکارای فرزندانش میان 

ما همیشه شلوغه ترحیم هامون چون هم اقوام تقریبا زیادن یه 150نفری میشن  همم همکار و.... خیلی میان. 

همین یه ماه پیش عزای زن عموم روز سوم460نفر اومده بودن که بعد هم واسه ناهار اومدن

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

عزیزم بعضی ها معاشرتشون زیاده با مردم

مثلا مامان و بابای من مداااااام در رفتن و امدن

با دوست، اشنا، همکار، فامیل های نزدیک و دور و خیلی دور!

یادمه بابام از حج برگشته بود، یه ادم هایی ا‌مده بودن استقبال که من اصلا نمیشناختمشون😂

کل ساختمون سه طبقه رو از بالا تا پایین پلاکارد زده بودن😤🤦🏼‍♀️

پدر بزرگ و مادربزرگم هم فوت کردن همین طور بود

انقدر مهمون های غریبه از دور و مزدیک داشتیم که به جرات میتونم بگم هشتاد درصدشون رو اصلا من نمیشناختم

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

شاید جلوی دوربین معذب بود نرقصیدن 

ببخشید ولی اگه به این باور بذسی ک ذهن ما همه چیز رو تعیین میکنه خیلی مسائل برات باز میشه 

مثلا کسی ک همیشه میگه من دستم نمک نداره جهان و کائنات کاری میکنند ک همیشه خوبیهاش به چشم نیاد 

به نظرم همه اش زیر سر کائناته و ذهن خودمون 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
یه عده طایفه بزرگی دارن و مراسماشونم شلوغه . ما خودمون طایفمون کوچکه از غریبه چه انتظار

منم همین فکرو میکنم

و اینکه اون پدربزرگم که کسی براش نیومد واقعااااااا فرشته بود اما زیاد دنبال جلب محبت دیگران نبود

کار خیر میکرد اما برای خودش زندگی میکرد

اما اونیکی روابط اجتماعیش گسترده بود

بعضی خانواده ها خون گرم تر هستن

شوهرخاله من فوت شد مراسمش همه مون بودیم و کلی هم غریبه اومد ولی همه میگفتن فامیل زنش خیلی صمیمی هستن

عموی بابام فوت شد خیلی جمعیت کم بود و مراسم خیلی خشک

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706