2410
2553

من تو اقدامم .چندهفتست پهلو راستم به شدت درد میکنه.دکتربرام سی تی اسکن نوشته برای شنبه.دیروز بی بی زدم هاله خیلی خیلی خیلی خیلی  کمرنگ داشت.جوری که خودم میدیدم شوهرم نه.الان من چیکارکنم.یه هفته هم مونده به پریودم.حالا اون به کنار.تا حالا انجام ندادم.چطوریه?درد داره?از امروزم باید دارو بخورم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اول اینکه به دکترت بگو امکان حاملگیت هست سونوگرافی برات بنویسه،ولی خب سی تی اسکن فقط اشعه داره وگرنه جزییات رو خوب تشخیص میده،هیچ ترسی نداره روی تخت دراز میکشی یه حلقه دور تخت هست،خیلی راحته یه دقیقه هم طول نمیکشه 

زندگی زیباست
2714
امروز ازمایشگاه بستست.فرداهم صبح وقت دارم.اگه صبحم از بدم تا 5بعدازظهر جوابشو نمیدن بهم

فردا صبح زود یه بی بی بزن

اگه باز خط و دیدی سی تی و تو عقب بنداز

اون بچه اگر باشه گناه داره امواج سی تی جهش ژنتیکی میار ه مخصوصا سه ماه اول بارداری

فردا صبح زود یه بی بی بزن اگه باز خط و دیدی سی تی و تو عقب بنداز اون بچه اگر باشه گناه داره امواج ...

تقصیر شوهرمم شد دیرو بهش گفتم بریم ازمایشگاه نذاست.گفت تواین مدت انقدر خون دادی و سوزن زدن بهت جون نمونده برات  باردار نیستی بی بیتم نشون نداد

تاخیر داشتی تو پریودت؟

زنگ بزن نوبتت رو برای اخر هفته بزنه

فردا ازمایش خون بده 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706