2733
2734
عنوان

دعوای منو عشقم😐 اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3148 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای چقد بی ادبی چرا مث مردای لات حرف میزنی ب تخمت نیس ینی چی اه اه 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2738

عجقم؟؟😂

آقا این یارو خیلی عصبانی و دم دمی مزاجه ها رو نمیکنه قشنگ مشخصه از حرف زدنش

حواستو جمع کن معلومه خانوادش خیلی براش مهمن الان هیچی نمیگه پس فردا به خاطرشون ممکنه کتکتم بزنه

مث اینکه خانوادش اهل دخالتم هستن یعنی این بهشون اجازه دخالت میده. 

با این وضع ازدواج نکنی بهتره مخصوصا اینکه یه شکستم خوردی قبلا. آخه ازدواج به چه قیمتی؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
خیلیم بحث اتیشی نبود ولی تو ۶ ماه اولین بار بود اینجوری دعوامون شد

بحثتون آتیشی نیس ولی از توضیحات خودت خونوادش راضی نیستن ایشونم خیلی خونسرد ،پسفرداخونوادش هزارتا حرف میخان بزنن هی توروحرص بدن آقام خونسرد زیاد براش مهم نیس ،البته مشکل اصلیت خونوادش نیستنا مشکل اصلیت این آقاس باید جدی بهش بفهمونی که دنبال یه حامی هستی نمیخای مدام حرف بشنوی ،اگه ام گفتم باهاش ازدواج نکن چون من خودم دارم سراختلاف باخونواده همسرم طلاق میگیرم واگه بازم روزی بخام ازدواج مجدد گنم هرگز با ادم خونسردی که خونوادش مخالفن ازدواج نخواهم کرد چون مطمئنم بازم زندگیم میپاچه ازهم

2706