2726
عنوان

دعوای منو عشقم😐 اسکرین

3148 بازدید | 40 پست

کلا خیلی منتمو میکشه خیلی خیلی بعد یهو ک دید محل نمیزارمو کشش میدم از منم بدتر میشه واقعا جا میخورم وقتی اینجوری میشه!

دیشب سر خانواده ش ک ک بش گفتم مریم زن یابقشو بگیره یا مونا ک ی عالمه ازشون دوره رو مال اون وره کشوره رو بگیره واقعا اعصابم بهم ریخت!

ب همه راضین غیر من!

اون گفت:چکار کنم نفسم   شده دردسر امشب به فاطی هم گفتم گفت رضا ومهدیهه رو خیلی دوس دارم نمیدونم مشکلش با تو چیه😂😂

(رضا و ..داماد و خواهرمن منو عشقم فامیلیم)

منم گفتم:من خار دارم؟

اون گفت:هچی یا مریمو بگیر یا دخترای دیگه که تو ذهن خودشه منم گفتم فقط تو رو میخوام هر کی هم نخواست نید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پستت هم مثه اسمت نامفهوم بود خخخح

من ک اصلا نفهمیدم

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2728

هیچی نفهمیدم از توضیحت

ائلونممیش دن قاباخ حتما خانیمیزین اوزون صابینینان بیر یوون  منیم اؤزومون سندرم اَت آجیلیغ بیقرار واردی دیلیمده  آنامین بویوح معجزه‌سی خمیر پیتزا سیز پیتزا جورلماخدی  آنامین معجزهسی بویودیکی دییر من هشواخ کیشین یانندا یاتمازدیم اوزوده 10دنه اوشاخ دوغموشدی  بیر پارا قین آنالاردا واردیلارائله گلین لرینه جیجیح(حسادت) ائلیلر ائلبیر اؤزلری گئدجادیلار اوغلانلارینا  

زردا منم خاکستری اونه

اولش گفتم ک میگن برو زن سابقتو بگیر!

بعدم من هی گفتم ابجیت کرم داره و سالم نیستو این حرفا

بعدم بهش گفتم تو خونسردی و نمیخامت

یهو بهم ریخت

گفت بدرک نمیخوای

2706