1507
1482
عنوان

دعوای منو عشقم😐 اسکرین

192 بازدید | 38 پست

کلا خیلی منتمو میکشه خیلی خیلی بعد یهو ک دید محل نمیزارمو کشش میدم از منم بدتر میشه واقعا جا میخورم وقتی اینجوری میشه!

دیشب سر خانواده ش ک ک بش گفتم مریم زن یابقشو بگیره یا مونا ک ی عالمه ازشون دوره رو مال اون وره کشوره رو بگیره واقعا اعصابم بهم ریخت!

ب همه راضین غیر من!

اون گفت:چکار کنم نفسم   شده دردسر امشب به فاطی هم گفتم گفت رضا ومهدیهه رو خیلی دوس دارم نمیدونم مشکلش با تو چیه😂😂

(رضا و ..داماد و خواهرمن منو عشقم فامیلیم)

منم گفتم:من خار دارم؟

اون گفت:هچی یا مریمو بگیر یا دخترای دیگه که تو ذهن خودشه منم گفتم فقط تو رو میخوام هر کی هم نخواست نید

نفهمیدم چی شد😐😂

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...🌸🦄

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436
1334

زردا منم خاکستری اونه

اولش گفتم ک میگن برو زن سابقتو بگیر!

بعدم من هی گفتم ابجیت کرم داره و سالم نیستو این حرفا

بعدم بهش گفتم تو خونسردی و نمیخامت

یهو بهم ریخت

گفت بدرک نمیخوای

1396

وای چقد بی ادبی چرا مث مردای لات حرف میزنی ب تخمت نیس ینی چی اه اه 

از تاریخ نویس کربلا سوال کردند امام حسین به کدامیک از جوان ها بیشتر علاقه داشت. گفت وقتی بنی هاشم یکی یکی اجازه ی میدان میگرفتند ندیدم امام حسین بدنبالشان راه بیفتد ولی به خدا قسم وقتی جوانش علی اکبر اذن گرفت دیدم آقا امام حسین پشت سرش به راه افتاد
1508