2410
2553
عنوان

ب بچه ۲۵ روزم چند میل شیرخشک بدم؟

25 بازدید | 42 پست

نارس ب دنیا اومده الان ۳ کیلو شده من هر سه ساعت بهش ۹۰میل میدم خوبه یا زیاده ؟

اگه نظری دادم ک ب کارت اومد یا راهنماییم ب دردت خورد برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترم ی صلوات بفرست ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منکه دکتر به پسرم گفته بود هر ۵ ساعت ۳۰ سی سیس بدم البته خودمم بهش شیر میدادم

منم ی بار شیرخودمو میدوشم با شیشه بهش میدم ی بارم شیرخشک جفتشم ۹۰ میل هر سه ساعت

۳۰سی سی کم نبوده پنج ساعت ی بار؟من این دستورو واسه موقع تولدش دکتر داده بود فقط هر سه ساعت ی بار

اگه نظری دادم ک ب کارت اومد یا راهنماییم ب دردت خورد برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترم ی صلوات بفرست ممنونم
اول مبارک باشه عزیزم بعد هم با دکتر مشورت کنی بهتر

فداتشم دکترش اوایل میگفت ۳۰سی سی آخه الان ۲۵ روزشه منم ب تجویز خودم زیادش کردم😁😁

2714
ساعتشو کم تر کن یادمه هر دو ساعت ۳۰ بود بازم از دکتر بپرس

انقد دخترم خوابالوء سه ساعت ی بار ب زور چک و سیلی و آب یخ بیدارش میکنم😥

دختر منم نارس بود یادت باشه این بچه ها بدنشون زود دهیدراته میشه زیاد گرمش نگیر و حتما بهش اببده بخور ...

الان بهش آب بدم؟میشه؟

نمیدونم ولی اگه شیر خودت رو میدی فکر کنم زیاد چون زن داداش منم یه دختر دو ماه داره بعد شیر خودش رو هم میده دکتر گفته از صبح تا شب ۹۰ سیسی بده..واسه همین میگم از دکتر بپرس .همه چی بستگی به وزن گیری نینی داره

چرا کاربری من و ازم گرفتین  
2706