1464
1411
عنوان

ب بچه ۲۵ روزم چند میل شیرخشک بدم؟

5 بازدید | 42 پست

نارس ب دنیا اومده الان ۳ کیلو شده من هر سه ساعت بهش ۹۰میل میدم خوبه یا زیاده ؟

دخترم نفسم نی نی پنبه ایم اومد بغلم😍😍😍خدایاشکرت

چ زیاد میدی 

۳۰تا اب ۱ پیمانه شیر خشک

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهم گفت بخواب ؟ خوابیدم … گفت وا کن ؟ وا کردم … یه چیزی در آورد کرد توش … وقتی کارش رو انجام داد خیلی خون اومد … خیلی ترسیده بودم … اولین بار بود دندون می کشیدم............. 💙💙💙💙  اون چه فیلمیه ک معمولا دو شخصیت اصلی داره.... و معمولا لختن....؟ همیشه یه کار تکراری رو انجام میدن... بعضی وقتا خشن و بعضی وقتا با ملایمت.... هیچ گفت و گویی بینشون انجام نمیشه و همه ما دوست داریم نگاش کنیم؟؟؟ آفرین تام و جریه😆😆😆😆

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1475
منکه دکتر به پسرم گفته بود هر ۵ ساعت ۳۰ سی سیس بدم البته خودمم بهش شیر میدادم

منم ی بار شیرخودمو میدوشم با شیشه بهش میدم ی بارم شیرخشک جفتشم ۹۰ میل هر سه ساعت

۳۰سی سی کم نبوده پنج ساعت ی بار؟من این دستورو واسه موقع تولدش دکتر داده بود فقط هر سه ساعت ی بار

اول مبارک باشه عزیزم بعد هم با دکتر مشورت کنی بهتر

فداتشم دکترش اوایل میگفت ۳۰سی سی آخه الان ۲۵ روزشه منم ب تجویز خودم زیادش کردم😁😁

ساعتشو کم تر کن یادمه هر دو ساعت ۳۰ بود بازم از دکتر بپرس

انقد دخترم خوابالوء سه ساعت ی بار ب زور چک و سیلی و آب یخ بیدارش میکنم😥

1432
دختر منم نارس بود یادت باشه این بچه ها بدنشون زود دهیدراته میشه زیاد گرمش نگیر و حتما بهش اببده بخور ...

الان بهش آب بدم؟میشه؟

نمیدونم ولی اگه شیر خودت رو میدی فکر کنم زیاد چون زن داداش منم یه دختر دو ماه داره بعد شیر خودش رو هم میده دکتر گفته از صبح تا شب ۹۰ سیسی بده..واسه همین میگم از دکتر بپرس .همه چی بستگی به وزن گیری نینی داره

چرا کاربری من و ازم گرفتین  

اگه میخوره که بده بخوره ولی پرخوری باعث ریفلاکس میسه سعی کن فواصلشسو کم کنی و ۶۰ سی سی کنی مثلا دوساعت ۶۰ تا

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
1396
الان بهش آب بدم؟میشه؟

بله حتما بهش اب بده مخصوصا چون شیرخشک میخوره باید بهش آب بدی 

حتما آب جوشیده سرد شده بهش بده حواست باشه رنگ ادرارش تیره نشه که خدای نکرده سنگ کلیه میگیره 

من این دورانو گدروندم خودم الان دخترم یک سال و سه ماهشه 

تیکر تولد یک سالگی دختر عزیزمه😍😍😍
اگه میخوره که بده بخوره ولی پرخوری باعث ریفلاکس میسه سعی کن فواصلشسو کم کنی و ۶۰ سی سی کنی مثلا دوسا ...

آره اتفاقا چندبار ک آروغشو نگرفتم بالا آورد پس بخاطر پرخوری بوده

سلام عزیزم مبارکه

بچه دوستم هفته ۳۴ با وزن ۲.۳۰۰ دنیا اومد شیر خشک "پره نان" بهش داد که مخصوص بچه های نارسه و این شاید باورت نشه امروز با دیروز فرق داشت یعنی من دو سه روز نمیدیدمش خیییلی تفاوت داشتن 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
۲۵۷۰بود تو ۳۶هفته و ۵روز

فقط بخاطر یه روز میگی نارس ۳۷ هفته به بعد نارس نیس پسر من ۳۵ هفته و ۳ روز بدنیا اومد ۲۹۵۰ 

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
1514