2737
2734

من دو سال پیش پدرم رو از دست دادم خیلی عذاب کشیدم تا پنج شیش ماه همش گریه میکردم و توی بهت و اندوه و ماتم بودم ،حالا هفته گذشته مادرم رو هم از دست دادم اینم بگم که مادرم رو خیلی بیشتر از پدرم دوست داشتم ولی اصلا به زور گریه م میاد حتی خیلی هم بهش فکر نمی کنم فقط گاهی اونم گریه م نمیاد واقعا نمی دونم چرا ،با اینکه خیلی دوستش داشتم و اونم خیلی منو دوست داشت ،نکنه مادرم ببینه بگه دخترم واسم عذا داری نکرد خودم هم عذاب وجدان گرفتم ولی واقعا حس خاصی ندارم ایا طبیعیه؟؟؟؟

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه مشکلی نداره

پوستت کلفت شده و طاقتت زیاد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
از لحاظ روانشناسی این از سوگ زیاده  ک اینطوری شده .چندین مرحله داره یه مرحله اش هم انکاره .‌..

نه انکار نکردم میدونم دیگه برنمیگرده

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست

خدا رحمتشون کنه عزیزم، شما صبرت زیاد شده خانومی ،عذاب وجدان نداشته باش

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2738

خدا رحمتشون کنه

ولی فکر میکنم فعلا متوجه نیستید چه اتفاقی افتاده

چند وقت که بگذره به حالت طبیعی برمیگردین

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

کاملا طبیعیه. می گن داغ اولی سخته . بعدیا به سختی اولی نیست. اینو مادرای چندتا شهید تجربه کردن .... بعدش هم اتفاقا مادرتون خوشحال میشه که شما زیاد غصه نخورید. غصه خوردن که فایده نداره دردی رو دوا نمی کنه. چه بهتر که زودتر سرپا بشید و زندگی طبیعیتون رو شروع کنید. 

نه انکار نکردم میدونم دیگه برنمیگرده

نه میکم این سوگ چندین مرحله داره ک الان انکارش تو ذهنمه .خیلی وقت پیشا ی کتاب روانشناسی خوندم در این‌بابت .ک‌افرادی کسی رو از دست میدن گریه نمیکنن ممکنه انکارکنن و گاهی کسی رو‌مقصر جلوه میدن .

خدا بهت صبر بده عزیزم 

منم چهل روز هست که مادرم رو از دست دادم ، اون هم مادری که فقط مادر نبود دوستم بود خواهرم بود همه زندگیم یود سنی هم نداشت با ۶۰ سال سن رفت و من رو تنها گذاشت ...ولی مگه با خدا میشه جنگید ؟ همه ما یه سرنوشتی داریم 

حالت شما کاملا طبیعیه عزیزم 

من همیشه فکر میکردم بدون مادرم دنیا برام به آخر میرسه ولی دازم زندگیمو میکنم اگر چه خییییلی دلتنگشم وفقط این بهم آرامش میده که قطعا من هم یک روزی میرم از این دنیا ......

خدابیامرزتشون

خدا صبرت بده

ایشالا که زودتر حالت خوب بشه

خاهر برادر نداری بری باهاشون درد و دل کنی؟ اینکه نمیتونی گریه کنی بخاطر ضمیر ناخودآگاهته... میخاد خودشو از مسئله دور کنه، اگه با یکی هم درد، درد و دل کنی حالت بهتر میشه... الزاما نباید گریه کنی

2706