2737
2734
حالا اگ دختره متاهل باشه مرده هم متاهل باشه مرده  چه فکری میکنه؟

خب مردا تو این زمینه ها خیلی بی جنبه ن 

سریع فکر میکنن که بلللللله ...😕

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
بستگی به پختگی پسر داره  از نظر عقلی بالغ هست یا نه  نگاه پسرا به نظر من اغلب از روی هوس ...

نه هم سنش بالاست هم کامله نگاه میکنه بعد چشم تو چشم میشه بر میگرده

پیش به سوی پوستی عالی و زیبا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به پختگی پسر داره  از نظر عقلی بالغ هست یا نه  نگاه پسرا به نظر من اغلب از روی هوس ...

اما اگریه دختر پیش مشاور بره و اتفاقا دختر باحیایی هم باشه و بگه من از یه پسر خوشم میاد و قصدم ازدواجه و میخوام پسر رو جذب کنم، یکی از راه هایی که مشاور بهش میگه همین نگاه کردن همراه با حیا هستش.

بالا تر گفتم، نوع نگاه فرق داره. نگاه کردن دقیقا مثل حرف زدنه. بستگی داره لحنت (طرز نگاهت) چطوری باشه

2728
نه هم سنش بالاست هم کامله نگاه میکنه بعد چشم تو چشم میشه بر میگرده

چی بگم والا.ازاین پسرا که انقدربهت نگاه میکنن تا آخرچشم تو چشم بشن باهات ....یکی سراغ دارم.....هنوزم نفهمیدم منظورش چیه؟!!

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست
اما اگریه دختر پیش مشاور بره و اتفاقا دختر باحیایی هم باشه و بگه من از یه پسر خوشم میاد و قصدم ازدوا ...

متوجه شدم

ولی من خودم اینطوریم از حیا نگاه نمی کنم برای همین نمی فهمم نگاه با حیا یعنی چی؟!

ولی نگاهم ممکنه اتفاقی به چشم کسی بیفته شاید فقط چند لحظه که بازم از حیا چشمام میگیرم ازش

2738
چی بگم والا.ازاین پسرا که انقدربهت نگاه میکنن تا آخرچشم تو چشم بشن باهات ....یکی سراغ دارم.....هنوزم ...

منم نمیدونم ولی من که کلا اینقد خجالتیم دست پامو گم میکنم برای شما پیش اومده؟؟

منم نمیدونم ولی من که کلا اینقد خجالتیم دست پامو گم میکنم برای شما پیش اومده؟؟

از من به تو نصیحت به یک نگاه یک پسر دل نبند...می خوای بیشتر توضیح بدم؟ تجربه خودم رو بگم

از من به تو نصیحت به یک نگاه یک پسر دل نبند...می خوای بیشتر توضیح بدم؟ تجربه خودم رو بگم

نه عزیزم من 27سالمه نه با کسی دوس شدم نه دلبسته پیش دکترمم که رفتم بهم گفت تو خیلی دختر زرنگی هستی و راحت گول نمیخوری ممنونم گلم