2703
2553
حالا اگ دختره متاهل باشه مرده هم متاهل باشه مرده  چه فکری میکنه؟

بازم همین فکر رو میکنه

البته به نظرم تو این شرایط دختر با همچین نگاهی، یا به یاد دوس پسر سابقش افتاده یا باز همون چیزی که گفتم، دلش میخواد رابطه برقرار کنه 

بازم همین فکر رو میکنه البته به نظرم تو این شرایط دختر با همچین نگاهی، یا به یاد دوس پسر سابقش افتا ...

اگ خانمه مرده رو دوست داشته باشه و هرحا ببینتش خیره نگاش کنه مرده میفهمه دوسش داره؟ یا فکر بد میکنه راجبش؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اگ خانمه مرده رو دوست داشته باشه و هرحا ببینتش خیره نگاش کنه مرده میفهمه دوسش داره؟ یا فکر بد میکنه ...

نوع نگاه فرق داره. چشم ها صحبت میکنن و حس دارن.

یه زن خیلی راحت با نگاه میتونه به یه مرد بفهمونه که دوسش داره. ولی معمولا تو این مواقع نگاه خیره ی معمولی این مفهوم رو شاید نرسونه. نگاهی که مستمر باشه ولی همراه با حیا باشه این حس رو میتونه منتقل کنه

نوع نگاه فرق داره. چشم ها صحبت میکنن و حس دارن. یه زن خیلی راحت با نگاه میتونه به یه مرد بفهمونه که ...

آخه دختر با حیا نگاه تو چشم کسی می کنه؟!

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست
2714
بنظرتون معنی  نگاه خیره ی یه دختر مجرد به پسر مجرد فرق داره با نگاه خیره ی یه دختر متاهل به مرد ...

خیلی فرق داره یه دختر مجرد تعهدی به کسی نداره اما وقتی کسی چه زن چه مرد متاهل نگاه معنی داری به کسی میکنه یعنی زده زیر همه تعهداتشو این یعنی خیانت

اگه یه پسر نگاه کنه اونم کوتاه چی

بستگی به پختگی پسر داره 

از نظر عقلی بالغ هست یا نه 

نگاه پسرا به نظر من اغلب از روی هوسه و کمتر عشق و علاقه مخصوصا هر چی سنشون کمتره

اما یه دختر معمولی فقط وقتی به خودش این اجازه رو میده که یه نگاهی بکنه که واقعا علاقه درکار باشه

ودختر با حیا هم که اصلا نگاه نمی کنه

اگ خانمه مرده رو دوست داشته باشه و هرحا ببینتش خیره نگاش کنه مرده میفهمه دوسش داره؟ یا فکر بد میکنه ...

فکر بد کنه راجع بهش؟

خوب زن متاهل به مرد متاهل زل زل نگاه کنه فکر بد نداره،؟؟؟

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
ادما خیلی سخت میتونن حسشون رو نسبت به کسی پنهان نگه دارن.

منظورتون اینه که شاید اتفاقی نگاهش تو چشمای طرف بیفته و حسش منتقل شه . این رو قبول دارم پیش میاد

2706