2410
2553
عنوان

خانمهای باسلیقه میاین لطفا

49 بازدید | 14 پست

سلام دوستان امروز عصر دور همی دارم تولد پسرمه دیشب الویه درست کردم نون باگت هم گرفتم . الویه لا نون باگت خوب میشه؟فلافل هم اماده کردم سرخش کنم،. خوبه گرد ریز درست کنم، و به سیخ چوبی بزنم؟ایده  میدیم بازم. متاسفانه گوگل ک وار نمیکنه نمیدونم کجا سرچ کنم و ایده بگیرم

خدایا هزار مرتبه شکرت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

از قنادیا نون تارت بخر الویه رو تو اون سرو کن قشنگ میشه یا نون باگت رو بازززز کن با وردنه بعد الویه بزار بصورت رولت لول کن بعد روشو سلفون بکش خشک نشه  بزار یخچال بعدا در بیار مثل رولت برش بزن با گوجه گیلاسی و خیار شور و خلال دندون تزیین کن فینگر فود خوشگلی میشه 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
از قنادیا نون تارت بخر الویه رو تو اون سرو کن قشنگ میشه یا نون باگت رو بازززز کن با وردنه بعد الویه ...

خانمی لا نون باگت اینجوری امتحان کردم نون باگت مه باز کردم کلا تیکه تیکه شد نون

خدایا هزار مرتبه شکرت   

خب نونت بیات بوده تازه باید باشه 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2714

نون تست رو اندازه فلافل گرد قالب بزن فلافل ها رو بزار روش روی فلافل هم کاهو یا ی ورق گوجه و خیار شور بزار بعد توش خلال دندون فرو کن

کشک بادمجون درست کن نون تست رو مستطیلی برش بزن روش کشک بادمجون بریز وسطش کشک بادمجون بریز روش دو دوباره نون تست بزار روی نون تست هم یا با ماسوره کشک شکوفه بزن یا پیاز داغ بریز روش 

یا که نون تارت شور بگیر توش کشک بادمجون بریز روش رو هم پیاز داغ بریز

الویه رو باید نون نذار نون رو برش بزن  الویه رو تزیین کن نون برش بزن بزار هر کسی خودش برداره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

منم همینطور خرد شد حتما یه قلقی داره 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
2706