1507
1521
عنوان

خانمهای باسلیقه میاین لطفا

30 بازدید | 14 پست

سلام دوستان امروز عصر دور همی دارم تولد پسرمه دیشب الویه درست کردم نون باگت هم گرفتم . الویه لا نون باگت خوب میشه؟فلافل هم اماده کردم سرخش کنم،. خوبه گرد ریز درست کنم، و به سیخ چوبی بزنم؟ایده  میدیم بازم. متاسفانه گوگل ک وار نمیکنه نمیدونم کجا سرچ کنم و ایده بگیرم

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزار مرتبه شکرت   

اگه میخوای شماره موبایلت با همسرت سِت باشه، 

همین الآن شماره‌ی مشابهش رو جست‌وجو کن

1473

از قنادیا نون تارت بخر الویه رو تو اون سرو کن قشنگ میشه یا نون باگت رو بازززز کن با وردنه بعد الویه بزار بصورت رولت لول کن بعد روشو سلفون بکش خشک نشه  بزار یخچال بعدا در بیار مثل رولت برش بزن با گوجه گیلاسی و خیار شور و خلال دندون تزیین کن فینگر فود خوشگلی میشه 

شکستن دل به شکستن استخوان دنده می ماند 😣از بیرون همه چیز روبراه است اما هر نفسی که میکشی دردیست که میکشی 😢😢
از قنادیا نون تارت بخر الویه رو تو اون سرو کن قشنگ میشه یا نون باگت رو بازززز کن با وردنه بعد الویه ...

خانمی لا نون باگت اینجوری امتحان کردم نون باگت مه باز کردم کلا تیکه تیکه شد نون

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزار مرتبه شکرت   

خب نونت بیات بوده تازه باید باشه 

شکستن دل به شکستن استخوان دنده می ماند 😣از بیرون همه چیز روبراه است اما هر نفسی که میکشی دردیست که میکشی 😢😢

نون تست رو اندازه فلافل گرد قالب بزن فلافل ها رو بزار روش روی فلافل هم کاهو یا ی ورق گوجه و خیار شور بزار بعد توش خلال دندون فرو کن

کشک بادمجون درست کن نون تست رو مستطیلی برش بزن روش کشک بادمجون بریز وسطش کشک بادمجون بریز روش دو دوباره نون تست بزار روی نون تست هم یا با ماسوره کشک شکوفه بزن یا پیاز داغ بریز روش 

یا که نون تارت شور بگیر توش کشک بادمجون بریز روش رو هم پیاز داغ بریز

1334

الویه رو باید نون نذار نون رو برش بزن  الویه رو تزیین کن نون برش بزن بزار هر کسی خودش برداره

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.

منم همینطور خرد شد حتما یه قلقی داره 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
1476