2726
عنوان

بچه ها خواهش میکنم اونایی ک بیدارن بیان کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 46 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقت کردی این اتفاقا همیشه وقتی که نباید بیوفته میوفته؟! موقع عروسی یا ادم گل مژه میزنه یا جوش میزنه ...

آره😢اصلا از ناراحتی دیگه خوابم نمیبره

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
2728
فردا منظورم همین امشبه😧بخدا معمولی نیست خیلی خیلی ناجوره انقد ک ترسیدم..خیلیم میخاره...وای خدا جمعه ...

سلام خودت دوتا تی بگ استفاده کن بذار خنک که شد هر کدوم بذار رو یه چشمت و استراحت کن . بعد اولین فرصت برو داروخانه با دکتر داروخانه مشورت کن قطعا بهت دارو میده دکترای داروخانه خیلی کار رابندازن واسه اینجور وقتا

سلام خودت دوتا تی بگ استفاده کن بذار خنک که شد هر کدوم بذار رو یه چشمت و استراحت کن . بعد اولی ...

اگه تا چن ساعت دیگه خوب نشد همین کارو میکنم

فردا منظورم همین امشبه😧بخدا معمولی نیست خیلی خیلی ناجوره انقد ک ترسیدم..خیلیم میخاره...وای خدا جمعه ...

کرم خاصی مثلا واسه جوش میزنی شاید حساسیت من رو پلکم زینک  دوستی و زدم ۲ روز خوب شد ولی مال من از کرم ضد جوش بودا

کرم خاصی مثلا واسه جوش میزنی شاید حساسیت من رو پلکم زینک  دوستی و زدم ۲ روز خوب شد ولی مال من ا ...

رفتم اورژانس بیمارستان...ی دگزا زدم واسه امشب یکم بهتر شه...تا فردا ک برم چشم پزشک

سلام چشمت چطور شد

سلام عزیزم...همون دیروز ساعت 7 صبح رفتم بیمارستان...بهشون گفتم ک عروسی دعوتم...ی دگزا واسم نوشت دکتر زدم...تا شب ک میخواستم برم عروسی خداروشکر خوب شد..هنوزم خوبه...حالا گفتم فعلا بمونم ک اگه دوباره پلکم ورم کرد برم چشم پزشک...چون الان هیچ مشکلی نداره خداروشکر

سلام گلم

میشه لطفا بگی بخیه های غیر جذبیت رو خوده دکتر دراورد یا خودش افتاد ؟

ماه چهارم که رفته بودم پیشش گفت ولش کن خودش میفته

الان ماه هفتمم

هنوز نیفتاده اذیت میشم وقتی اشغال لاش گیر میکنه

میخام بدونم برا شما چطور بود

سلام گلم میشه لطفا بگی بخیه های غیر جذبیت رو خوده دکتر دراورد یا خودش افتاد ؟ ماه چهارم که رفته بو ...

اون دوتا ک گوشه داخلی پره هاس 4 ماه بعد همل دکتر میکشه

2706