1464
1411
عنوان

بچه ها خواهش میکنم اونایی ک بیدارن بیان کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 72 بازدید | 42 پست

ممکنه مواد آرایشی رفته باشه داخل چشمت با آب سرد شست و شو بده نه گرم 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

عفونت کرده برو اورژانس باید انتی بیوتیک مصرف کنی بهشون بگو عروسی دعوتی، ممکنه با داروی کورتونی ال ...

دکتر عمومیای اینجا اصلا بدرد نمیخورن مخصوصا مال بیمارستان...باید برم چشم پزشک ک از شانس گندم جمعه س😧

تو ماهی و من ماهی این برکه کاشی...اندوه بزرگیس زمانی ک نباشی💘
1436
پس فردا صد در صد میرم دکتر...فقط راه کار موقت ندارید من بتونم برم عروسی دوستم؟😢

آنتی بیوتیک بخور البته بازم دکتر باید بگه ولی اگه تو خونه داری حتما بخور سفکسیم سفلاکسین بخور

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

برو دکتر  اما واسه درمان خانگی 

۱.چشمتو با شامپو بچه بشور

۲.چشمتو با چایی ساده و غیر عطری تازه دم و خنک شده شست و شو بده 

۳.معمولا واسه تورم ۲۴ ساعت اول میگن کمپرس سرد کنید ۲۴ ساعت دوم کمپرس گرم

۴.زنجبیل ورم رو کم میکنه تو چایی یا شیر بریز بخور

آنتی بیوتیک بخور البته بازم دکتر باید بگه ولی اگه تو خونه داری حتما بخور سفکسیم سفلاکسین بخور

مرسی...باشه الان میرم بخورم...کاش فقط یکم بهتر شه من امشبو رد کنم...فردا برم چشم پزشک

مرسی...باشه الان میرم بخورم...کاش فقط یکم بهتر شه من امشبو رد کنم...فردا برم چشم پزشک

انشالا خوب میشی 

8
دقت کردی این اتفاقا همیشه وقتی که نباید بیوفته میوفته؟! موقع عروسی یا ادم گل مژه میزنه یا جوش میزنه ...

آره😢اصلا از ناراحتی دیگه خوابم نمیبره

فردا منظورم همین امشبه😧بخدا معمولی نیست خیلی خیلی ناجوره انقد ک ترسیدم..خیلیم میخاره...وای خدا جمعه ...

سلام خودت دوتا تی بگ استفاده کن بذار خنک که شد هر کدوم بذار رو یه چشمت و استراحت کن . بعد اولین فرصت برو داروخانه با دکتر داروخانه مشورت کن قطعا بهت دارو میده دکترای داروخانه خیلی کار رابندازن واسه اینجور وقتا

1476
 سلام خودت دوتا تی بگ استفاده کن بذار خنک که شد هر کدوم بذار رو یه چشمت و استراحت کن . بعد اولی ...

اگه تا چن ساعت دیگه خوب نشد همین کارو میکنم

فردا منظورم همین امشبه😧بخدا معمولی نیست خیلی خیلی ناجوره انقد ک ترسیدم..خیلیم میخاره...وای خدا جمعه ...

کرم خاصی مثلا واسه جوش میزنی شاید حساسیت من رو پلکم زینک  دوستی و زدم ۲ روز خوب شد ولی مال من از کرم ضد جوش بودا

کرم خاصی مثلا واسه جوش میزنی شاید حساسیت من رو پلکم زینک  دوستی و زدم ۲ روز خوب شد ولی مال من ا ...

رفتم اورژانس بیمارستان...ی دگزا زدم واسه امشب یکم بهتر شه...تا فردا ک برم چشم پزشک

1514