2737
2734
هرچی به دلته گلم مهم خودتی بنظرم توی اسم بچه هیشکی حق نظر دادن نداره فقط پدرومادر باید بپسندن چه نار ...

اصلا حرفت رو قبول ندارم😁

فقط مادر باید انتخاب کنه، تامام😎

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچی به دلته گلم مهم خودتی بنظرم توی اسم بچه هیشکی حق نظر دادن نداره فقط پدرومادر باید بپسندن چه نار ...

ممنون عزیزدلم😘

خاله های مهربون،برای سلامتی نی نی کوچولوم یه صلوات میفرستین؟😍
2731

دوتا اسم جدا قشنگن ولی کنار هم یه کوچولو تضاد دارن. ولی اگه دوس داری بذار چون هردوتا اسم خوشگلن حتما که نباید بهم بیان..

نیکان نیکو هم خوشگله اینم پیشنهاد من  

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
دوتا اسم جدا قشنگن ولی کنار هم یه کوچولو تضاد دارن. ولی اگه دوس داری بذار چون هردوتا اسم خوشگلن حتما ...

مرسی عزیزم

خاله های مهربون،برای سلامتی نی نی کوچولوم یه صلوات میفرستین؟😍
2738
😂😂😂😂😂😂حواسم نبود  فقط مادر 😂😂😂😂

والله 😁😁😁

فامیلیش که مال پدره

ما پاره میشیم تا دنیا بیاد

دیگه اسم حق ماست 💪💪💪💪💪

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐