2737
2734
چ خوب عزیزم دفه بعد میریزم تو نباتش برای اسپاسم چی خوبه!؟

گریپ میکسچر،کولیکز،نعناع ولی باعث یبوست میشن

زنجبیل،زنیان 

قرصای ضد اسپاسمم دی سیکلومین و هیوسین و کولوفک و کلپرمینن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نعنا فلفلی بیشتر برای ریه و سرما خوردگی خوبه . عرق نعنا اگه برای خودتون هست بخورید و به نینی هم بدید ...

مریی عزیزم لطف کردین ممنون از اطلاعات خوبتون😍❤

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷
2728
گریپ میکسچر،کولیکز،نعناع ولی باعث یبوست میشن زنجبیل،زنیان  قرصای ضد اسپاسمم دی سیکلومین و هیو ...

ممنون عزیزم این وقت شب چ اطلاعات خوبی بهم دادین❤ممنون🌷🌷

عزیزم از شوخی گذشته، وقتی تو خونه بچه کم سن و سال داری، روش پخت حبوبات رو تغییر بده، درسته که از کیف ...

خدا حفظ کنه کوچولوتونو😍❤ 

درسته ایندفه ابشم بریزم دور ببینم بهتر میشه ممنون از راهنمائیتون عزیزم❤

نه بچه های من اینطور نمیشن 

من عدس رو از قبل خیس نمیکنم، وقتی شستم بلافاصله میذارم تو قابلمه و میپزم.... اما فقط  لوبیا و نخود رو قبل از پخت میذارم خیس بخوره... 

ماش پلو هم خوشمزه ست کمی هم گوشت مرغ بندازی داخلش عالی میشه 😋

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2738
نه بچه های من اینطور نمیشن  من عدس رو از قبل خیس نمیکنم، وقتی شستم بلافاصله میذارم تو قابلمه و ...

مرسی عزیزم 

حتما ماش پلو با مرغودرست میکنم ببینم چطور میشه😍🌷

دادم همون موقع نبات داغ ولی عرق نعنا نریختم توش انگار بی تاثیر بود  یه قاشق عرق نعنا تو نصف اس ...

ی قاشق کافیه 

اما معمولی نه فلفلی با نبات و ابگرم بده 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
داشتم کم کم به این فکر میکردم که ما حساسیم پس خیلیا اینطورین😊

عزیزم الان پاییزه که طبع پاییز سرده و شما باید تو پاییز غذاهای با طبع گرم بخورید، عدس پلو برای این فصل سمه، هم طبع عدس سرد و خشکه هم برنج سرده، دلدرد دخترتون از سردیه ، احتمالا طبع خود دخترتون هم سرده که با خوردن عدس پلو سردیش بیشتر شده و دلدرد گرفته، چون دختر منم اینطوره تجربه دارم،  ایتجور جاها بهش گرمی بده سریع درست میشه

2706