2733
2734
عنوان

غده لنفوم زیر بغل

873 بازدید | 14 پست

سلام دوستان من باردارم. یکی از نزدیکام یه غده زیر بغلشه که میگن لنفوم . همش مبهم در مورد بیماریشون حرف میزنن برای اینکه من باردارم نفهمم. میخواستم بدونم چیز بدیه 😥قابل درمان ؟

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

اسم غده لنفوم هست دیگه، بستگی داره اگه بزرگ باشه مشکل جدی باشه یا نه، گاهی بخاطر یه مساله ساده سرماخوردگی هم غده لنفوم بزرگ میشه، گاهی هم مشکل جدی هست مثل سرطان سینه یا سرطان لنفوم یا هوچکین 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میتونه چیز بدی باشه

شما در موردش چه اطلاعاتی دارین . این گوگلم که قطع خودم ببینم   

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
2728
اسم غده لنفوم هست دیگه، بستگی داره اگه بزرگ باشه مشکل جدی باشه یا نه، گاهی بخاطر یه مساله ساده سرماخ ...

گفتن پنج سانت و سینه ها درگیر نشده . ولی دقیق به من نمی گن فقط میگن احتمالا با دارو خوب بشه . فکر کنم منظورشون شیمی درمانیه چون میگن تو سرم میزنن . ای خدا چرا سر بارداری من انقدر اتفاق میفته   

نه بابا منم تاپیکمو بخون چقد نگران بودم. زیر بغلم قلمبه زده بود بعد یه ماه دستکاریش نکردم خودش رف.

ان شاا... که مثل شما باشه یه بار با سوزن نمونه برداری کرده حالا دکتر گفته باید با جراحی نمونه برداری شه

2738
ان شاالله که هیچچچچچی نیست. نگران نباش ذکری که تو امضاته زیاد بگو عالیه

ان شاا... 

ببینید غدد لنفاوی میتونن سرطانی هم بشن ولی شما بیجعت نگران نباشید

بعدا درمان قطعی داره ؟

https://parseek.ir/   این کار گوگل رو میکنه عزیزم

خیلی ازت ممنونم  

2706