2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به اونا اگه اعتمادی باشه خوبه. بازم پول وامش و چیکار کنن مهمه. اگه توانایی قسط دادن داشته باشن در کو ...

موافقم من پولی که از وام خونگی جمع کردمو گذاشتم مهراقتصاد میخام سه ماه دیگه ۱.۵ برابرش وام بگیرم الان یک ماهش گذشته تنها راهی که به ذهن منو شوهرم رسید برای اینکه پولمونو زیاد کنیم همین بود فعلا استارتشو زدیم

😊
والا کم بهره ها شنیدم باید پولتو بخوابونی, بعدش یک برابر یا نهایتا دوبرابرش بهت وام میدن. اولا پولت ...

بجاش ارزش داره نسبت به این بانکهایی که باید اندازه پولت سودشو بدی حدااقل خالص پول خودت دستت میاد میتونی سه یا چهار ماهه هم بذاری و درصد پایینتریش رو ولم بگیری باید بری و دقیق بپرسی

2731
میگن هجده درصد,ولی یکی از کارمندا گفت21/5 درصد میشه. تازه خیلیا میگن سر و تهشو ک حساب کنی24درصدمیشه

اصلا نمیصرفه بشدت متضرر میشید

بنظرم فقط دنبال بانکایی با درصد پایین مثه چهار درصد و پنج درصد باشید

اقتصاد نوین رسالت...اینارو برید سوال کنید یکسال لازم نیست بخوابونید چهار ماه شش ماه هم دارند

2738
اصلا نمیصرفه بشدت متضرر میشید بنظرم فقط دنبال بانکایی با درصد پایین مثه چهار درصد و پنج درصد باشید ...

من شنیدم انگار میگن تسهیلات نداریم, و فقط سی تومن وام میدن,مهرایران رو اینطورشنیدم

2706