2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه با پول کم ک نمیشع زمین خرید

یه مثال میزنم فرض کنیم شما سال قبل ۶۰ًمیلیون پول در بانک داشتی و ۳۰ تومن وام گرفتی با سود ۲۰ درصد، در اون موقع حداقل یه پراید صفر میتونستی بخری، الان یک سال گذشته و با سود بیست درصد حساب کن چقد پولت اضافه شده و اینکه آیا با اون پولت هنوز میتونی پراید صفر بخری؟؟ تازه اگه بتونی یعنی پولت تغییر نکرده سود که اصن نداشته واست 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 
2728
یه مثال میزنم فرض کنیم شما سال قبل ۶۰ًمیلیون پول در بانک داشتی و ۳۰ تومن وام گرفتی با سود ...

حرفتون درسته خوابوندن پول تو یکسال درست نیست ولی یه بانکایی هست مثل مهراقتصاد سر ۶ ماه دو برابر پولت وام میدن اونا بنظرم خوبه ها

😊
پنج ساله ازدواج کردیم,هیچی نداریم هیچی,تازه ب فکر افتادیم

اگه قرض و بدهی ندارید و میتونید قسط بدید خوب وام کم بهره بگیرید 

مخصوصا اگ اجاره خونه اینا ندارید

حق دارید چند ساله شرایط همینجوریه فقط باید دووم آورد زنده موند

حرفتون درسته خوابوندن پول تو یکسال درست نیست ولی یه بانکایی هست مثل مهراقتصاد سر ۶ ماه دو برابر پولت ...

به اونا اگه اعتمادی باشه خوبه. بازم پول وامش و چیکار کنن مهمه. اگه توانایی قسط دادن داشته باشن در کوتاه مدت تصفیه کنن دوباره وام بگیرن روش بنظرم یکم منطقی تره 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 
اگه قرض و بدهی ندارید و میتونید قسط بدید خوب وام کم بهره بگیرید  مخصوصا اگ اجاره خونه اینا ندا ...

والا کم بهره ها شنیدم باید پولتو بخوابونی, بعدش یک برابر یا نهایتا دوبرابرش بهت وام میدن. اولا پولت حدود یکسال باید بخوابه, دوما اینجور ک من شنیدم سی تومن بیشتر وام نمیدن بانکهای با کارمزد پایین

2706