1600
1480
پنج ساله ازدواج کردیم,هیچی نداریم هیچی,تازه ب فکر افتادیم

اگه قرض و بدهی ندارید و میتونید قسط بدید خوب وام کم بهره بگیرید 

مخصوصا اگ اجاره خونه اینا ندارید

حق دارید چند ساله شرایط همینجوریه فقط باید دووم آورد زنده موند

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546
حرفتون درسته خوابوندن پول تو یکسال درست نیست ولی یه بانکایی هست مثل مهراقتصاد سر ۶ ماه دو برابر پولت ...

به اونا اگه اعتمادی باشه خوبه. بازم پول وامش و چیکار کنن مهمه. اگه توانایی قسط دادن داشته باشن در کوتاه مدت تصفیه کنن دوباره وام بگیرن روش بنظرم یکم منطقی تره 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 
اگه قرض و بدهی ندارید و میتونید قسط بدید خوب وام کم بهره بگیرید  مخصوصا اگ اجاره خونه اینا ندا ...

والا کم بهره ها شنیدم باید پولتو بخوابونی, بعدش یک برابر یا نهایتا دوبرابرش بهت وام میدن. اولا پولت حدود یکسال باید بخوابه, دوما اینجور ک من شنیدم سی تومن بیشتر وام نمیدن بانکهای با کارمزد پایین

8
به اونا اگه اعتمادی باشه خوبه. بازم پول وامش و چیکار کنن مهمه. اگه توانایی قسط دادن داشته باشن در کو ...

موافقم من پولی که از وام خونگی جمع کردمو گذاشتم مهراقتصاد میخام سه ماه دیگه ۱.۵ برابرش وام بگیرم الان یک ماهش گذشته تنها راهی که به ذهن منو شوهرم رسید برای اینکه پولمونو زیاد کنیم همین بود فعلا استارتشو زدیم

والا کم بهره ها شنیدم باید پولتو بخوابونی, بعدش یک برابر یا نهایتا دوبرابرش بهت وام میدن. اولا پولت ...

بجاش ارزش داره نسبت به این بانکهایی که باید اندازه پولت سودشو بدی حدااقل خالص پول خودت دستت میاد میتونی سه یا چهار ماهه هم بذاری و درصد پایینتریش رو ولم بگیری باید بری و دقیق بپرسی

1537
میگن هجده درصد,ولی یکی از کارمندا گفت21/5 درصد میشه. تازه خیلیا میگن سر و تهشو ک حساب کنی24درصدمیشه

اصلا نمیصرفه بشدت متضرر میشید

بنظرم فقط دنبال بانکایی با درصد پایین مثه چهار درصد و پنج درصد باشید

اقتصاد نوین رسالت...اینارو برید سوال کنید یکسال لازم نیست بخوابونید چهار ماه شش ماه هم دارند

اصلا نمیصرفه بشدت متضرر میشید بنظرم فقط دنبال بانکایی با درصد پایین مثه چهار درصد و پنج درصد باشید ...

من شنیدم انگار میگن تسهیلات نداریم, و فقط سی تومن وام میدن,مهرایران رو اینطورشنیدم

1579