2737
2734
عنوان

چندشبه که خواب میبینم

| مشاهده متن کامل بحث + 20 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ایشالا توام کم کم جمع کن برو پیش دوسپسرت  بعد این اتفاق دیگه فک کنم هممون مطمعن شدیم اینجا جای ...

بهترین کشورو داریم کشور چهارفصل کشور ثروتمند کشور تاریخی

بهترین جای ایران زندگی میکنم ولی صد افسوس که ارامش ندارم بازار کار داغونه حیف که ارامش نداریم کاش اینطور نبود

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2738
دقیقا منم شبی نیست که بخوابم و خواب وصل شدن نتو نبینم

اخی چقد زندگیمون مسخرست ما الان باید بهترین کارو داشتیم و از شدت خستگی الان خوابمون میبرد باید اراده میکردیم و میرفتیم عزیزامونو میدیدیم و انقد دلتنگ نمیشدیم

ولی متاسفانه تا این ساعت بیداریمون و واسه تنها دلخوشیمون که دیگه نداریمش غصه میخوریم 

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
بهترین کشورو داریم کشور چهارفصل کشور ثروتمند کشور تاریخی بهترین جای ایران زندگی میکنم ولی صد افسوس ...

آدم تو فقیر ترین کشور دنیا باشه ولی اینجوری تحقیر نشه 

از ثروتشم چیزی به ما نمیماسه 

😐😭من که از خواب بیدار میشم تنها فکرم ایته اینترنت وصل شد با نه

منم نگاه میکنم بعد نا امید میشم و از سر غصه باز میخوابم که فکر و خیال نکنم حس میکنم کاملا افسرده شدم از پنجشنبه هفته قبل پامو از خونه نذاشتم بیرون جمعه هفته قبل قرار بود برم بیرون یهو بنزین گرون شد دل و دماغ بیرون رفتن واسمون نموند از شنبه هم که نتمون قطع شده

2706