2726

برا دو هفته دیگس و قبل رفتن از همسرم خواسته تو کافه ببینتش (مجرد هم هست)کولی بازی دربیارم نزارم بره همسرم یا تریپ روشنفکری بردارم و‌ بزارم همسرم بره ببینتش؟!😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا چ معنی داره بکوب تو دهنش 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
ن زار بره کولی بازی در بیار اون خانومم که میخواد بره... یا با شوهرت برو سر قرار حالش گرفته شه

من برم چیکار عاخه دختره رو کلا فقط یه بار دیدم اونم تو یه مراسم دورادور نمیشناسمش که... از یه طرف میگم نزارم از یه طرفم میگم این که داره میره کلا از ایران عیبی نداره که بره ببینتش و خداحافظی کنن و این حرفا 

واقعا به عقلت مراجعه کن دوتایی؟ با همکار خانومش؟ 

چه خدا حافظی دارن اینا

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

شمام برو اگه ماشین دارین تو ماشین بمون همسرت بهش بگه زنمم همراهمه 

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹
2706