1507
1521

برا دو هفته دیگس و قبل رفتن از همسرم خواسته تو کافه ببینتش (مجرد هم هست)کولی بازی دربیارم نزارم بره همسرم یا تریپ روشنفکری بردارم و‌ بزارم همسرم بره ببینتش؟!😑

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436

وا چ معنی داره بکوب تو دهنش 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
ن زار بره کولی بازی در بیار اون خانومم که میخواد بره... یا با شوهرت برو سر قرار حالش گرفته شه

من برم چیکار عاخه دختره رو کلا فقط یه بار دیدم اونم تو یه مراسم دورادور نمیشناسمش که... از یه طرف میگم نزارم از یه طرفم میگم این که داره میره کلا از ایران عیبی نداره که بره ببینتش و خداحافظی کنن و این حرفا 

1432

شمام برو اگه ماشین دارین تو ماشین بمون همسرت بهش بگه زنمم همراهمه 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹
1403

نه چه معنى داره، اگه يه ادايى بياد و شوهرتو هوايى كنه بعدش چطورى ميخواى جمعش كنى؟ به نظرم نه با كولى بازى ولى صراحتاً همسرتو منع كن و نذار

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا به عقلت مراجعه کن دوتایی؟ با همکار خانومش؟  چه خدا حافظی دارن اینا

چون همکار بودن الان دوست اجتماعی هم شدن و دختره حس میکنم یه جورایی از شوهرم خوشش میاد که گفته میخوام قبل رفتن ببینمت و حرف بزنم و فلان

خودم هم هنگم🤣

والا چند وقت پیش ی خانم متاهلی تو سایت، غروب پنجشنبه با همکار آقاشو که متاهل بود تو کافه قرار کاری گذاشتن و سفارش پذیرایی دادن و بعد ی دختری حواس اون همکار متاهل رو پرت کرد و ایشون غیرتی شدن و تاپیک زدن

من که پست گذاشتم که عصر پنجشنبه اون آقا باید پیش زن و بچه خودش باشه، به ایشون و دوستاشون برخورد و منو عقب افتاده و بی فرهنگ خوندن و حتی منو هرزه فرض کردن که چرا خودم قبلا دنبال پزشک آقا بودم و بنده عاقل شدم و فهمیدم در این مملکت کافه رفتن همکار آقا و خانم نشانه بالندگی و پایندگی ایت و نباید عقب افتاده بود😎😶🤨🙄🧐🧐🧐

1514