2703
2553
عنوان

بیاین حاضرجواب بشیم 😢 کمک کنید

13 بازدید | 17 پست

من یه زن عمو دارم خیلی حاضرجوابه مثن یبار بهم گفت مثلآ درس خوندی ناراحت شدم بخاطر عموم چیزی نمیگم حس میکنم ازم بدش میاد

یبار پیشه مامانم بودیم اونم بود خواهراشم بودن عموم هم بود من گفتم میرم پیش بابا مامانم گفت نه بمون می خوای بری کجامنم گفتم باید برم پیشش اخه تنهاست (زن عموم) اونم نه گذاشت نه برداشت گفت میترسی سینه هایه باباتو بگیرن😐

خلاصه ووحرف زیاد میخورم

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
وا چه بی تربیت من جات بودم میگفتن زن عمو چه الفاظ بدی به کار میبری😒😒

اصن دهنم بسته شد نمیتونستم چیزی بگم یخ کردم 😐

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚
بدتزین حالتش وقتیه که توی تنهایی خودت جوابه مناسبو پیداااا میکنی😬

دقیقآ😓

سینه های باباتو بگیرن یعنی چی اصلا!

چمیدونم😐

2714
چمیدونم😐

میگفتی زن عمو ما ها از این حرفها نزدیم و نشنیدیم...

معنی حرفت رو نفهمیدم ولی من حواله میکنم به پدر خودتون!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

عمه ی منم همینجوریه ...خداروشکر چندین ساله ندیدمش‌.

چقدر بده که دیگران حس بدی به ادم داشته باشن.یعنی خود این افراد متوجه آزاری که با زبونشون به دیگران میرسونن نیستن!؟

عموت باید جواب میداد👊👊👊

عموم بدتر زن عموم با این تفاوت که اون حریس وپول دوسته وحسودکارش ساختو سازه خونمونو دادیم دستش دربو داغن شده اونجوری که می خواستیم درست نکرد با اینکه پول نقد هم دادیم اصن رحم نکرد گفتیم کنسول بزار نذاشت بعد برای خودش خونه ساخته چه خونه ای سنی هم نداره جونه اما ظاهر خوبه باطن یه جور دیگس

2706