1464
1411
عنوان

بیاین حاضرجواب بشیم 😢 کمک کنید

7 بازدید | 17 پست

من یه زن عمو دارم خیلی حاضرجوابه مثن یبار بهم گفت مثلآ درس خوندی ناراحت شدم بخاطر عموم چیزی نمیگم حس میکنم ازم بدش میاد

یبار پیشه مامانم بودیم اونم بود خواهراشم بودن عموم هم بود من گفتم میرم پیش بابا مامانم گفت نه بمون می خوای بری کجامنم گفتم باید برم پیشش اخه تنهاست (زن عموم) اونم نه گذاشت نه برداشت گفت میترسی سینه هایه باباتو بگیرن😐

خلاصه ووحرف زیاد میخورم

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

وا چه بی تربیت من جات بودم میگفتن زن عمو چه الفاظ بدی به کار میبری😒😒

اصن دهنم بسته شد نمیتونستم چیزی بگم یخ کردم 😐

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚
1517
بدتزین حالتش وقتیه که توی تنهایی خودت جوابه مناسبو پیداااا میکنی😬

دقیقآ😓

سینه های باباتو بگیرن یعنی چی اصلا!

چمیدونم😐

1432

عمه ی منم همینجوریه ...خداروشکر چندین ساله ندیدمش‌.

چقدر بده که دیگران حس بدی به ادم داشته باشن.یعنی خود این افراد متوجه آزاری که با زبونشون به دیگران میرسونن نیستن!؟

عموت باید جواب میداد👊👊👊

عموم بدتر زن عموم با این تفاوت که اون حریس وپول دوسته وحسودکارش ساختو سازه خونمونو دادیم دستش دربو داغن شده اونجوری که می خواستیم درست نکرد با اینکه پول نقد هم دادیم اصن رحم نکرد گفتیم کنسول بزار نذاشت بعد برای خودش خونه ساخته چه خونه ای سنی هم نداره جونه اما ظاهر خوبه باطن یه جور دیگس

1476
میگفتی زن عمو ما ها از این حرفها نزدیم و نشنیدیم... معنی حرفت رو نفهمیدم ولی من حواله میکنم به پدر ...

کاش میتونستم قورتم میده😧

این اسمش لیچار گویی هست نه حاضر جوابی . 

در مقابل با اینطور افراد بنظر من اصلا ارزش مقابله به مثل نداره . 

اما حاضر جوابی نیاز به ذهن باز و تمرکز و مطالعه داره بخصوص کتب ادبی و شعر از نوبسندگانی مثل سعدی که در آثارشون نونه هایی جالب از حاضر جوابی هست , داستان های کریم شیره ای دلقک ناصرالدین شاه و یا داستان های ملا نصرالدین . 

اما راه دیگه برای برخورد با این اشخاص جریان رو وارد فاز ادب و فهم و صعور کردنه . مثلا باید در جواب درس خوندی بهش می گفتین : بله اگر حاضری بیا در خصوص رعایت  ادب و نزاکت  در کلستان سعدی برات توضیح بدم ! یا سینه های بابات رو گرفتن , می گفتین پدر و مادر من فرهنگ شون خیلی بالاتر از این نوع افکار سطح پایین هست ! 

موعق باشبن .