2703
2713

درماتیت سبوره یعنی التهاب ناشی از چربی .. که هم باعث پوسته شدن و هم خارش و جوش و التهاب میشه

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

درماتیت سبوره یعنی التهاب ناشی از چربی .. که هم باعث پوسته شدن و هم خارش و جوش و التهاب میشه

پس چرا میگن از خشکی سر هست؟ اونوقت التهاب چربی که دقیقا برعکسه، من گیج شدم 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 
2720
چون کسی جواب نداده نظر میدم خیلی سوال سختیه. مخصوصا برای این ساعت. اون قسمت آخرش که اصلا نامفهومه. ...

یکم فکر کن تو میتونی جواب بدی 😅 کاش بدونم کدوم باعثه خسته شدم، دکترم میگه بخاطر استرس کار هست بهم لوشن استرویید داده اما نگفته بخاطر خشکی سر هست درماتیت هست یا چربی سر 😩

پس چرا میگن از خشکی سر هست؟ اونوقت التهاب چربی که دقیقا برعکسه، من گیج شدم 

خیر شروع درماتیت سبوره با چرب شدن پوست هست .. این چرب شدن باعث فعال شدن باکتری رو پوست میشه و پوست شروع میکنه به پوسته پوسته شدن که نتیجش میشه  خشکی پوست .. در حقیقت اونایی که درماتیت سبوره دارن پوست چرب و خشک دارن.. اگه فقط خشکی پوست و خارش دار باشه بیشتر اگزما گفته میشه

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
خیر شروع درماتیت سبوره با چرب شدن پوست هست .. این چرب شدن باعث فعال شدن باکتری رو پوست میشه و پوست ش ...

ببخشید شما اطلاعاتت خوبه، میگم اگزما باشه یعنی خشک هست پوست سر، درمانش چیه؟ مرطوب کننده میشه زد به پوست سر؟ 🥴

2714
ببخشید شما اطلاعاتت خوبه، میگم اگزما باشه یعنی خشک هست پوست سر، درمانش چیه؟ مرطوب کننده میشه زد به پ ...

بنظرم 1 ماه از شامپو ایروکس استفاده کنید مخصوص درماتیت سبوره.. باعث میشه خارش و جوش از بین بره .. خشکی سر چطوریه یعنی پوسته میشه؟

بنظرم 1 ماه از شامپو ایروکس استفاده کنید مخصوص درماتیت سبوره.. باعث میشه خارش و جوش از بین بره .. خش ...

دکترم اسم اگزما رو شنیدم گفته، پوسته خیلی کم، ولی جوش های ریز انگار از الرژی باشه زیاد هست و پوست سر حس میکنم اصن سالم نیست، البته یه قسمت هایی نه همه ها