1464
1411

درماتیت سبوره یعنی التهاب ناشی از چربی .. که هم باعث پوسته شدن و هم خارش و جوش و التهاب میشه

افسوس بود و جز افسوس ، چیزی به شب نمی تابید ... هرچشمه ای که می خشکید، از چشم ماه می افتاد ... از روزگار دلگیرم ای کاش رنج آخر داشت ... یوسف اگه برادر داشت کی توی چاه می افتاد ... دل چشمه بود و می جوشید،وقتی خدا واسه مردم ... هر روز یک کوزه رو میشکست ،از تیکه هاش دل می ساخت ... از تیکه تیکه ی قلبم ،هی کوزه ساخت اما ... هی هرشب واسه من ِ تنها ،از خون و خاک گِل می ساخت
درماتیت سبوره یعنی التهاب ناشی از چربی .. که هم باعث پوسته شدن و هم خارش و جوش و التهاب میشه

پس چرا میگن از خشکی سر هست؟ اونوقت التهاب چربی که دقیقا برعکسه، من گیج شدم 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

چون کسی جواب نداده نظر میدم خیلی سوال سختیه. مخصوصا برای این ساعت. اون قسمت آخرش که اصلا نامفهومه. ...

یکم فکر کن تو میتونی جواب بدی 😅 کاش بدونم کدوم باعثه خسته شدم، دکترم میگه بخاطر استرس کار هست بهم لوشن استرویید داده اما نگفته بخاطر خشکی سر هست درماتیت هست یا چربی سر 😩

1475
پس چرا میگن از خشکی سر هست؟ اونوقت التهاب چربی که دقیقا برعکسه، من گیج شدم 

خیر شروع درماتیت سبوره با چرب شدن پوست هست .. این چرب شدن باعث فعال شدن باکتری رو پوست میشه و پوست شروع میکنه به پوسته پوسته شدن که نتیجش میشه  خشکی پوست .. در حقیقت اونایی که درماتیت سبوره دارن پوست چرب و خشک دارن.. اگه فقط خشکی پوست و خارش دار باشه بیشتر اگزما گفته میشه

افسوس بود و جز افسوس ، چیزی به شب نمی تابید ... هرچشمه ای که می خشکید، از چشم ماه می افتاد ... از روزگار دلگیرم ای کاش رنج آخر داشت ... یوسف اگه برادر داشت کی توی چاه می افتاد ... دل چشمه بود و می جوشید،وقتی خدا واسه مردم ... هر روز یک کوزه رو میشکست ،از تیکه هاش دل می ساخت ... از تیکه تیکه ی قلبم ،هی کوزه ساخت اما ... هی هرشب واسه من ِ تنها ،از خون و خاک گِل می ساخت
خیر شروع درماتیت سبوره با چرب شدن پوست هست .. این چرب شدن باعث فعال شدن باکتری رو پوست میشه و پوست ش ...

ببخشید شما اطلاعاتت خوبه، میگم اگزما باشه یعنی خشک هست پوست سر، درمانش چیه؟ مرطوب کننده میشه زد به پوست سر؟ 🥴

ببخشید شما اطلاعاتت خوبه، میگم اگزما باشه یعنی خشک هست پوست سر، درمانش چیه؟ مرطوب کننده میشه زد به پ ...

بنظرم 1 ماه از شامپو ایروکس استفاده کنید مخصوص درماتیت سبوره.. باعث میشه خارش و جوش از بین بره .. خشکی سر چطوریه یعنی پوسته میشه؟

بنظرم 1 ماه از شامپو ایروکس استفاده کنید مخصوص درماتیت سبوره.. باعث میشه خارش و جوش از بین بره .. خش ...

دکترم اسم اگزما رو شنیدم گفته، پوسته خیلی کم، ولی جوش های ریز انگار از الرژی باشه زیاد هست و پوست سر حس میکنم اصن سالم نیست، البته یه قسمت هایی نه همه ها 

8