1507
1482
عنوان

یه جمله امیدوار کننده بگین

11 بازدید | 17 پست

فقط یه چیزی بگین که دلم اروم بگیره و بتونم بخوابم تاپیک قبلی رو بخونین به خاطر اون با شوهرم دعوام شد خیلی حالم بده نمیفهمم ادم چرا باید یه کاری کنه که همسرش طردش کنه چرا میخواد خودشو از جلوی چشمم بندازه میترسم از آینده...

امیدوارم نت تا صبح وصل بشه😒

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرشرا هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسيرقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

عزیزم با آرامش فقط باید با خودش حرف بزنی و دلیل رفتارشو بپرسی و دوتایی بشینین حلش کنین. بدون تنش و درگیری لفظی

💞 خداوند رزق و روزىِ مؤمنان را از جايى مى‌رساند كه فكرش را هم نمی‌كنند 👈 علّتش هم اين است كه وقتى بنده نداند روزى اش از كجا خواهد رسيد، زياد دعا می‌كند.💚   💞 امام صادق (ع) 💞
1432
من عصبی بشم سخت اروم میشم تا حدودیم حق دارم

من بدتر از توام.

زمانی که آرومی، دربارش بحرف. مشکلتو بهش بگو

💞 خداوند رزق و روزىِ مؤمنان را از جايى مى‌رساند كه فكرش را هم نمی‌كنند 👈 علّتش هم اين است كه وقتى بنده نداند روزى اش از كجا خواهد رسيد، زياد دعا می‌كند.💚   💞 امام صادق (ع) 💞
1403
خدا هست ..

واقعا هست ؟

خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم